web
První klientský rating bank v České republice


Jak nejlépe vybrat banku? Poradí vám server www.VstricnaBanka.cz

09. 02. 2018

Projekt serveru Bankovní poplatky a titulárního partnera GEEN.eu vám pomůže najít a zvolit tu nejlepší banku. Banku pro vás vybírají nejen ostatní uživatelé, ale také jedenáctičlenná skupina odborníků a sám server Bankovní poplatky. ČTĚTE DÁLE!

Už se vám stalo, že jste si položili otázku, zda máte účet skutečně v té nejlepší bance? Nebyli jste si jisti, zda jste si vzali úvěr či zřídili jiný produkt skutečně v té nejlepší bance? Hledáte svou první banku pro založení svého účtu a nejste si jisti, kterou banku vybrat a zvolit?

Tyto otázky si klade statisíce lidí. Vybrat tu správnou banku přitom není vůbec jednoduché. Každá banka navíc tvrdí, že právě ona je ta nejlepší a nejvýhodnější na trhu. Výběr banky je také přitom do velké míry subjektivní a pocitovou záležitostí. Jedna banka může být dobrá v určitých produktech, například v úvěrech, jiná banka zase v jiných, třeba v bezplatných, kvalitních bankovních účtech.

Skutečně nejlepší, univerzální banka tak ve skutečnosti neexistuje, nebo existuje spíše jen v přáních a představách lidí a některých bankéřů. Vybírat tu nejlepší banku tak musí klient dle toho, co od ní očekává a co od ní bude potřebovat a vyžadovat. Jelikož náš server je serverem, který se zabývá ochranou a pomocí bankovním klientům, rozhodli jsme se banky hodnotit. Právě pro hodnocení bank slouží náš projekt GEEN VSTŘÍCNÁ BANKA, který působí v našem mediálním světě už od roku 2010. Hlavním cílem projekt není jen ohodnotit a zařadit banky od nejlepší po nejhorší, ale především dát našim uživatelům i veřejnosti možnost skutečně efektivního výběru nejlepší banky. Tento výběr by tak neměl stát výlučně na pocitech a subjektivních dojmech, i když těm se nikdy zcela nevyhneme, ale na racionálních a skutečně co nejvíce objektivních hodnoceních.

V projektu jsou banky hodnoceny každé čtvrtletí a to průběžně. Vyhledat si na stránkách www.VstricnaBanka.cz mohou uživatelé i celkové vítěze za celý rok. Vybírat banku můžete jak z pohledu celkového hodnocení, tak i z pohledu výše poplatků a přehlednosti sazebníků, nebo na základě hodnocení čtenářů, tedy i klientů těchto bank.

Pokud chce uživatel zjistit více, může si prostudovat konkrétní hodnocení porotců za příslušné čtvrtletí a informovat se za jaké konkrétní kroky a opatření si banka vysloužila hodnocení, které aktuálně dostala. Hodnocení je přitom zcela veřejné, komplexní, za nic a nikoho se neskrývá.

Stačí využít porovnání bank v našich tabulkách hodnocení za celých pět let fungování projektu hodnocení bank. Zájemci si mohou také otevřít kartu banky a informovat se o posledních aktivitách banky, jejím hodnocení ze strany porotců, serveru Bankovní poplatky a veřejnosti.

Doufáme, že projekt www.Vstřícnábanka.cz poslouží co největšímu počtu klientů a občanů České republiky k výběru té správné banky.

Autor: Miroslav Zeman


Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři