web
První klientský rating bank v České republice


Hodnocení UniCredit Bank | 2. kvartál 2016 NAN


Bankovní poplatky.com

UniCredit výrazně měnila svůj sazebník celkem dávno. Aktuálně se nic významného nestalo a proto ponecháváme hodnocení v této části na stejné úrovni jako minule.

Banka žádné významné změny nečinila. K 1. červnu například nabízí mobilní bankovnictví Smart Banking u Konta DOMOV zdarma. Pro druhé čtvrtletí roku 2016 jsme se proto rozhodli ponechat hodnocení na stejné úrovni jako minule.

UniCredit před časem rozšířila možnost prezentace sazebníku - dříve byl k dispozici jen v jednom dokumentu, nově banka rozdělila sazebník na logických 14 kapitol, které je možné ovládat samostatně. Zároveň ale umožňuje sazebník stáhnout v jednom pdf formátu, kde je hlavní tabulka se všemi nabízenými konty a podobně jako u KB i s cenou služby mimo balíčkový účet. V aktuálním II. kvartále vysoké hodnocení z minula nemáme důvod měnit.

V Q Reportu Scott & Rose tentokrát vzhledem ke klidnému průběhu čtvrtletí nedošlo k žádným pohybům a tak i nadále standardní klient zaplatí ročně 613 Kč a aktivní klient 6.175 Kč. Hodnocení neměníme.


Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři