web
První klientský rating bank v České republice


Hodnocení UniCredit Bank | 3. kvartál 2015 70,7


Petr Kučera

Jako poslední z větších českých bank začala konečně vydávat platební karty s bezkontaktní funkcí. 

Martina Hedvičáková

Skupina UniCredit získala ocenění „Nejlepší banka ve střední a východní Evropě“ a také se stala nejlepší bankou v oblasti financování nemovitostí v České republice.

Od poloviny července UniCredit Bank zavedla karty s bezkontaktními platbami. Touto technologií budou vybaveny všechny nově vydané karty, stávající klienti si mohou zdarma požádat o výměnu.

Olga Ortová Šeflová

UniCredit Bank se v uplynulém období zaměřila spíše na svoji prezentaci, a to jak v oblasti korporátního bankovnictví na strojírenském veletrhu (včetně exportního a leasingového financování), tak retailového bankovnictví na ulicích měst. Konečně (s velkým zpožděním oproti konkurenci) UCB emituje platební karty umožňující provádění bezkontaktních plateb. Roste počet klientů, kteří využívají mobilního bankovnictví této banky a aplikace Smart klíč.

(0 bodů)

Miroslav Zeman

UniCredit Bank je ač středně velká, velmi výrazná banka. Banka se již tradičně drží na velmi dobrém hodnocení našeho klientského ratingu Vstříná banka. Za rok 2014 obhájila tato banka bronzovou třetí příčku.

Banka umí velmi dobře pracovat s profesními i cílovými skupinami. Umí podchytit jejich očekávání i potřeby. Následně pak pro ně sestavit takový produkt, který může velkou část těchto skupin oslovit a přivést do skupiny klientů této banky. Tuto spolupráci umí banka podchytit i podporou zaštiťujících organizací těchto skupin, nabídkou zvýhodněných produktů apod. Velmi tak banka bodovala například u advokátů či notář. Velká část z nich využívá především účty úschov u této banky a s nimi spojené bezplatné účty osobní i firemní. To samé umí banka u doktorů, znalců a dalších skupin.

S čím přišla UniCredit Bank ve třetím čtvrtletí 2015:

Banka mohla začít třetí čtvrtletí velkou pochvalou, kdy se stala v rámci ocenění časopisu Euromoney "Nejlepší bankou ve střední a východní Evropě." Je pravda, že tato Italská skupina je v našem regionu velmi aktivní a silná. Aby toho nebylo příliš stala se UniCredit Bank i nejlepší bankou pro financování nemovitostí v České republice. Hypoteční banky v rámci ČSOB s tímto tvrzením asi souhlasit nebude, ale bereme na vědomí.

Banka se také přidala k dobré společnosti bank, které vydávají bezkontaktní karty. Právě v létě je začala vydávat i tato banka. Její klienti tuto inovaci velmi rádi ocení. To na co jsou už klienti jiných, zejména větších bank zvyklý, bude standardem i v UniCredit Bank.

Více než 30 % uživatelů mobilního bankovnictví UniCredit Bank používá také aplikaci Smart klíč (token v mobilu) pro přístup a podepisování transakcí v Online Bankingu. UniCredit Bank poskytuje Smart klíč svým klientům zcela zdarma, a to již od ledna 2014. Dynamicky roste také počet uživatelů mobilního bankovnictví Smart Banking, meziročně se zdvojnásobil. Navíc počet transakcí uskutečněných prostřednictvím mobilního telefonu vzrostl o 150 %.  

Miroslav Škvára
Bedřich Danda
Markéta Grušáková

Unicredit bank si právem drží prvenství v oblasti financování bydlení. A to nejen díky nízkým úrokovým sazbám, ale také díky velmi kvalitní péči o zákazníky


Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři