web
První klientský rating bank v České republice


Hodnocení UniCredit Bank | 2. kvartál 2011 68,8


Bankovní poplatky.com

Banka, která se v poslední době aktivně prezentuje zejména u výhodných hypotečních nabídek. V aktuálním čtvrtletí nedošlo k žádným změnám v sazebníku.

UniCredit Bank změnila výrazně sazebník k 15.3.2011. Od té doby k žádným změnám nedošlo, což se projevilo i v nezměněné pozici banky v různých průzkumech a analýzách. Ve II. čtvrtletí byla banka aktivní v oblasti hypoték a to zejména nabídkou nejnižší úrokově sazby v historii (od 2,5%). Hodnocení proto v této části ponecháváme.

Sazebník byl výrazně změněn již v I. čtvrtletí a je nyní jednoznačně přehlednější a pro klienty vlídnější. Banka se vydala směrem k vytvoření jedné přehledné tabulky, kde jsou všechny druhy kont (podobně jako u KB). Součástí tabulky je i sloupec, kde klient najde ceny služby mimo nabízené balíčkové účty, což jistě ocení. Aktuálně se podoba sazebníku nezměnila.

Ani v Q Reportu Scott & Rose, ani v Kalkulátoru bankovních poplatků nedošlo ke změně výše bankovních poplatků a tak hodnocení v této části ponecháváme na stejné hodnotě.


Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři