web
První klientský rating bank v České republice


Hodnocení Sberbank CZ | 1. kvartál 2014 NAN


Bedřich Danda
Petr Kučera
Miroslav Zeman

Hlavním produktovým opatřením je zejména snížení úroku u hypotečních úvěrů, který nově začíná na 2,79 procentech.

 

Sberbank se také pochlubila zlevněním svým úvěrů. Sberbank výrazně snížila úrokové sazby u spotřebitelských úvěrů, tzv. FÉR půjček. Nově příchozí klienti se při bezproblémovém splácení mohou nyní dostat až na mimořádně výhodnou cenu odpovídající sazbě 7,99 % p.a.

Martina Hedvičáková

První kvartál je u Sberbank také ve znamení hypoték.

Jan Klička

Zase vylepšili hypotéční nabídku a daří se jim lákat nové klienty pro spořící účty. Kromě toho zlevnili půjčky a snaží se být aktivní. Ruská Sberbank, v překladu „spořitelna“, nepolevuje. A také letos bude vážným konkurentem zavedeným bankám.

Markéta Grušáková

Oceňujeme dlouhodobé „vysoké“ úročení vkladů. V tomto patří Sberbank.cz na vyšší příčky.

Otakar Schlossberger

Sberbank zahájila celkem vhodnou reklamu a ve IV. Q. 2013, ale v novém čtvrtletí už tolik vidět nebyla. Vždy jsem u banky pozitivně hodnotil sestavený sazebník a musím říci, že zůstal podobný. Přehledný a jasný. Banka postupně ukončila „rebrending“. Lze očekávat, že banka se bude snažit být vůči klientele vstřícnější. Už dříve, a to nyní potvrzuje nabídkou produktů, poskytuje všechny produkty, které by mohl a měl spotřebitel očekávat. Banka patřila a patří spíše k levnějším….

 

Banka výrazně změnila přístup ke společenské angažovanosti. Už na základní stránce je možno vidět proklik na informace o této aktivitě. Nicméně hodnocení pro konec roku ponechávám na úrovni minulého hodnocení. 


Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři