web
První klientský rating bank v České republice


Hodnocení Poštovní spořitelna | 1. kvartál 2018 60,1


PŘEČTĚTE SI: Jmenuji se Grace Curranová, ráda bych mluvila o zkušenosti, která mi velice pomohla mému podnikání a mé rodině obecně poté, co jsem ztratil svého manžela. Právě minulý měsíc jsem utrpěl velkou ztrátu ve svém podnikání, který mě dostal do tolika dluhů, nemohl jsem mu pomoci. Byl jsem na pokraji bezdomovectví a ztráty mého podnikání kvůli špatným úvěrům a dluhům. Stal jsem se tak zoufalý, že jsem nevěděl, kam dostanu pomoc, nemohl jsem dostat půjčku od bank a dalších finančních institucí, které jsem kontaktoval kvůli mému špatnému úvěru. Pak jsem se vydal hledat jinou alternativu, kde jsem dostal scammed z 3.100 dolarů. Dokud jsem nečetl o Rychlých úvěrech a FINANCINF INTL, kde jsem dostal půjčku bez stresu. Nyní mám slušný úvěr, můj dluh placený a moje podnikání běží více než kdy jindy a můj úvěr se plně vyrovná. Můžete je také dostat na adresu: KONTAKTY: Johnshon Ricarioni kreditloansprestamos010@gmail.com Pro více informací. Všichni děkuji všemohoucímu Bohu a vedení FAST CREDITS a FINANCINF INTL za to, že to projde. Sdíluji to tak, aby každý z nich mohl být součástí.
Získání legitimní půjčky bylo vždy obrovským problémem Klientům, kteří mají finanční problém a potřebují řešení. Otázka úvěru a kolaterálu je něco, co se klienti vždy obávají, když hledají půjčku od oprávněného věřitele. Ale .. udělali jsme tento rozdíl v úvěrovém průmyslu. Zajistíme půjčku od 3000 dolarů. na 5 000 000 000 dolarů až 2% úroků po dobu až 30 let. Nabízíme různé typy úvěrů, jako jsou: * Osobní půjčka * Podnikatelský úvěr * Dům nebo auto úvěr * Kartový nebo dluhový úvěr, ETC. Naše úvěrové služby jsou rychlé a bezpečné, takže si buďte jisti, že máte co do činění s certifikovaným a registrovaným. Pošlete nám e-mail pro více informací: Email: kreditloansprestamos010@gmail.com Děkuji za váš záštitu.
Vnucují se.
Stojí úplně za hovno.
Katastrofální značka, vlastně to není ani banka.
Miroslav Zeman
Miroslav Škvára

Trochu nesrozumitelný re-branding.

Petr Kučera
Peter Michajlov
Markéta Grušáková
Martina Hedvičáková
Bankovní poplatky.com

V posledním roce se stalo téměř pravidlem, že většinu změn, které PS aplikuje, činí společně s ČSOB. Základní architektura bankovních poplatků se ale v I. kvartále 2018 nezměnila a tak ani my neměníme hodnocení v této části pro aktuální kvartál.

V I. čtvrtletí, podobně jako u ČSOB, nedošlo k významným změnám. Vzhledem k tomu naše hodnocení v této části nemáme důvod měnit.

Sazebník je v jednom pdf dokumentu a jednotlivá konta jsou v jedné přehledné tabulce rozdělené dle služeb, jak jsme si již zvykli kromě ČSOB například u Rajfky. Proto jsme v nedávné době dvakrát zvýšili naše hodnocení v této části, tentokrát ponecháváme beze změn.

V Q Reportu Scott & Rose nedošlo ke změně nákladů standardního klienta a ty tak zůstanou ve výši 1.138 Kč ročně. Hodnocení v této části zatím ponecháváme beze změn.


Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři