web
První klientský rating bank v České republice


Hodnocení Poštovní spořitelna | 4. kvartál 2010 NAN


Bankovní poplatky.com

Jedna z nejaktivnějších bank v roce 2010, která v tomto roce představila zcela nový balíček (Era) a zároveň během roku přišla s celkem razantními poplatkovými změnami. V každém čtvrtletí se zatím vždy měnilo hodnocení PS z pohledu poplatkové politiky banky. V posledním čtvrtletí nicméně nedošlo k žádným změnám.

Poslední čtvrtletí bylo ve srovnání s průběhem celého roku velmi klidné. K žádným zásadním změnám nedošlo, takže v této části hodnocení jej nebudeme měnit.

Sazebník PS patří k těm méně přehledným. Banka ho postupně zpřehledňuje, klient už jej může najít v jednom souboru. I přesto je sazebník stále příliš dlouhý a komplikovaný. I nadále například platí, že velmi zajímavý Osobní účet zadarmo je až na samotném konci sazebníku mezi kapitolami USD konta a Hotovostní transakce ve finančních centrech v kapitole „T“, kde by ho málokdo hledal.

V Q Reportu Scott & Rose ani v kalkulátoru bankovních poplatků nedošlo k žádným podstatným změnám. Osobní účet Zadarmo a Era se už pravidelně objevují v první desítce nejlevnějších kont.


Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři