web
První klientský rating bank v České republice


Hodnocení mBank | 1. kvartál 2018 75,7


komentář
Miroslav Zeman
Olga Ortová Šeflová

Tato velmi úspěšná nízkonákladová retailová banka asi začíná usínat na vavřínech a žádné produktové ani technologické novinky nepřináší.

Miroslav Škvára

Pozitivně hodnotím - mBank přináší jako první placení mobilem Android Pay ve své mobilní aplikaci

Petr Kučera
Peter Michajlov
Markéta Grušáková
Martina Hedvičáková
Bankovní poplatky.com

Nízkonákladová banka, která svou politiku postavila na nulových poplatcích. Poplatková struktura zůstala zachována, takže i my zatím ponecháváme hodnocení v této části beze změny.

Banka ve I. čtvrtletí letošního roku neprezentovala žádné poplatkové změny. V této části tedy naše hodnocení zatím také neměníme.

Sazebník mBank je stále snadno k nalezení hned na homepage. Dále v něm klient najde přehlednou tabulku s archívem změn, a jakého okruhu služeb či produktů se tyto změny a kdy týkaly (jednotlivé minulé sazebníky jsou stáhnutelné v pdf formátu). Bohužel jednotlivé změny nejsou nijak zvlášť označeny a tak je třeba sazebníky porovnávat. Hodnocení pro aktuální I. kvartál neměníme.

V Q Reportu Scott & Rose nedošlo ke změně, takže standardní klient i nadále zaplatí 372 Kč ročně. mBank se díky vstupu Banky Creditas, Hello bank! a zhoršení Monety posunula z původně sedmého na šesté místo. Po minulém snížení ponecháváme hodnocení ve stejné výši.


Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři