web
První klientský rating bank v České republice


Hodnocení mBank | 1. kvartál 2014 62,1


Bedřich Danda
Petr Kučera
Miroslav Zeman

Banka na začátku roku změnila svůj image i logo. Stejně tak přišla s poměrně velkou změnou svého internetového bankovnictví čímž oživila pocit změn a novátorství této banky z doby, kdy vstupovala na tuzemský trh.

Banka následně již představovala a upravovala své internetové bankovnictví a nové služby, které díky této změně svým klientům nabízí.

 

Jedinou změnou v nabídce produktů byla odměna za doporučení konta u mBank známým. Odměna činí 500 korun.

Martina Hedvičáková

V tomto čtvrtletí přišla mBank s novým logem, designem a internetovým bankovnictvím.

Jan Klička

Kdysi bývali štikou v bankovním rybníce, v poslední době ale ztráceli dobyté pozice na bankovním trhu. A proto přišla změna – od února je tu nová mBank s jednodušším internetovým bankovnictvím, s novým logem a designem. To vše je jasné plus. V porovnání s konkurencí by to však chtělo vytasit ještě nějakou neodolatelnou nabídku, třeba na spoření. Jen slib 500 Kč za každého nového klienta, kterého ten stávající přivede, stačit skutečně nemusí.

Markéta Grušáková

Největší novinkou je nové internetové bankovnictví, které umožňuje klientům řadu výhod. A to dokonce plánování rozpočtu a hlídání rozpočtu. Tradičně pak pokračuje ve svých věrnostních programech – doporučení účtu kamarádům, založení nového účtu atp. Při užívání její kreditní karty nabízí zhruba padesátidenní bezúročné období.

Otakar Schlossberger

Banka menšího rozsahu na poměry ČR s omezeným počtem obchodních míst. Je to banka pouze se základními produkty. Jejich internetové stránky jsou nové (tedy alespoň já je zaregistroval až nyní), ale je zase nutno říci, že jejich stránky jsou velmi přehledné a srozumitelné. Sazebník banky stále patří mezi nejpřehlednější, i když už i ten je složitější.  Banka preferuje a nabízí v poslední době mobilní služby přes telefon a snaží se získat klienty funkčností vybraných obchodních míst i o svátcích. Banka není v současné době v reklamách vidět. Tedy alespoň já jsem nic nezaregistroval. Dále nebyly k nalezení ani finanční ukazatele a další dokumenty, které je banka povinna sdělovat veřejnosti.

 

Co se týká společenské odpovědnosti, opět jsem nic nenašel. Proto bance ponechávám hodnocení z minula


Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři