web
První klientský rating bank v České republice


Hodnocení Equa bank | 4. kvartál 2015 NAN


Bankovní poplatky.com

Jedna z novějších bank. Účet zdarma je stále bez podmínek a žádné strukturální změny se v posledním kvartále neodehrály.

Equa bank od 3. října do sazebníku začlenila nové položky týkající se zlaté platební karty. Zlatá debetní karta MasterCard je měsíčně vedena ve variantě Premium za 89 Kč, ve variantě Premium Plus za 129 Kč, kde jsou výběry z bankomatu kterékoliv banky v zahraničí zdarma. Vzhledem k nevýznamným poplatkovým změnám, nemáme důvod měnit hodnocení z minula.

Sazebník je stejně jako u Air Bank přehledný a jednoduchý. Sice se nevešel jen na jednu A4, ale i tak se na čtyřech stranách (minule na třech) budou klienti velmi dobře orientovat. Je zcela evidentní, že nové banky přistoupily k sazebníkům proklientsky a to jak z hlediska přehlednosti, stručnosti, barevnosti, tak i z pohledu různých dodatkových a vysvětlujících informací. V aktuálním čtvrtletí nedošlo k žádným změnám v podobě sazebníku a tak vysoké hodnocení z minula ponecháváme.

Z Q Reportu Scott & Rose vyplývá, že proti minulému čtvrtletí nedošlo k žádným změnám a tak roční náklady banky u standardního klienta jsou i nadále 218 Kč, což ji v průzkumu této agentury řadí stále na 2. místo. V této části proto ponecháváme hodnocení na stejné výši jako minule. 


Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři