web
První klientský rating bank v České republice


Hodnocení Equa bank | 3. kvartál 2015 NAN


David Stříbrský
David Stříbrský
jsem velmi spokojeným klientem této banky
Banka má velmi přehledné internetové bankovnictví a u „běžných“ služeb agresivní cenovou politiku. Personál byl vždy velmi příjemný. Hodnocení bohužel snižují občasné technické problémy s internetovým bankovnictvím, které způsobují prodlevy při převodech mezi vlastními účty a výjimečně také opožděné připisování příchozích plateb z jiné banky. Nutno dodat, že tyto problémy již nejsou tak časté a lze sledovat velké zlepšení.
U Equabanky jsem jen pulroku a uz dokazali me nasrat. Za prve, poradne jim nefunguje IB: povoleni k Inkasum se samovolne prejimenuj do nejakeho defaultniho nazvu, a pak, kdyz mate tech inkas kolem deseti, udela to Vam pak pekny bordel. Operatori call-centrumu sice odpapouzkuji, ze se problem resi, ale za tech pulroku zadny posun neni. Za druhe, tzv. ‚volani zpet‘ funguje asi jen pro nezname lidi, kteri jeste nejsou v seznamu jejich klijentu. Nekolik jsem zadal o zpetne kontaktovani pres kontaktni formular – naprosro zadna reakce. Jo, mohl bych jim zavolat sam, ale nevidim zadny duvod, proc bych mel jejich prusery resit za sve penize. Je to jednoduche. U Raiffeisenky jsem jsem sice za vice veci platil, ale vsecko slapalo jako hodinky. Volani na CallCentrum jsem mel zdarma a jakykoliv problem byl okamzite vyresen. U Equabanky sice sluzby zdarma, ale volanim na CallCentrum jsem uz vyhodil hafo penez a problem porad neni vyresen.
stále se rozšiřující služby
David Stříbrský
David Stříbrský
Hodně vstřícným krokem bylo odpuštění podmínek pro vedení zdarma. Osobně nevěřím, že je projekt nekonečně výběrů zdarma ufinancovatelný, ale držím jim palce, aby se dostala do zisku. Jako negativum vidím hodně dlouho slibované vkladomaty a občasné zpožděné převody mezi vlastnímy účty.
chybi kreditka ...
spokojenost

Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři