web
První klientský rating bank v České republice


Hodnocení Equa bank | 4. kvartál 2014 69,3


Marketa Marková

 Naprosta spokojenost s touto bankou

Petr Zkuhravý

u Equa mám účet už přes rok a jsem moc spokojený, už opravili i chyby v internetovém bankovnictví, takže nemám co vytknout. podle mě poměr cena/výkon nejlepší banka

Martin Kavan
Jana Kovačiková
Peter Bramak
Miroslav Zeman

Equa Bank navazuje na třetí čtvrtletí a dále propaguje a prohlubuje nabídku svého unikátního refinancování půjček. Bezesporu se u takto malé banky jedná o nejefektivnější způsob přetáhnutí klientů z jiných, především velkých bank.

 

Equa bank tak přišla s nabídkou multimediálního tabletu Lenovo IdeaTab zdarma k refinancování půjčky s RePůjčkou. Nabídka se vztahuje na každého, kdo si do 7. prosince podal žádost o RePůjčku a do 21. prosince 2014 načerpal minimálně 50 000 korun. 

Bedřich Danda
Petr Kučera
Otakar Schlossberger
Bankovní poplatky.com

Jedna z novějších bank. Původně Banco Popolare, kterou koupil britský fond AnaCap. Hodnocení v této části ponecháváme na stejné úrovni jako minule.

Vzhledem k nevýrazným poplatkovým změnám, nemáme důvod měnit hodnocení z minula.

Sazebník je stejně jako u Air Bank přehledný a jednoduchý. Sice se nevešel jen na jednu A4, ale i tak se na čtyřech stranách (minule na třech) budou klienti velmi dobře orientovat. Je zcela evidentní, že nové banky přistoupily k sazebníkům proklientsky a to jak z hlediska přehlednosti, stručnosti, barevnosti, tak i z pohledu různých dodatkových a vysvětlujících informací. V aktuálním čtvrtletí nedošlo k žádným změnám v podobě sazebníku a tak vysoké hodnocení z minula ponecháváme.

 

Z Q Reportu Scott & Rose vyplývá, že proti minulému čtvrtletí nedošlo k žádným změnám a tak roční náklady banky u standardního klienta jsou i nadále 218 Kč, což ji v průzkumu této agentury řadí stále na 2. místo. V této části proto ponecháváme hodnocení na stejné výši jako minule. 

Olga Ortová Šeflová

Equa bank sbírá pozitivní hodnocení za svoji dynamiku. U úrokových sazeb depozitních produktů i u refinancování spotřebitelských produktů stále patří k těm nejlepším. Téměř bezkonkurenční jsou její nabídky klientům v oblasti hypotečních úvěrů na bydlení i amerických hypoték. Stále drží rozumnou poplatkovou a úrokovou politiku.

 

(+ 2 body)

Martina Hedvičáková

Equa bank prolomila dvou procentní hranici úrokových sazeb hypoték a nově nabízí garantovanou sazbu pro refinancování. Dále zaciluje na refinancování hypoték.

Markéta Grušáková

Ve třetím čtvrtletí Equa bank ničím mimořádným nepřekvapila. 

Vladislav Flek

žádné novinky


Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři