web
První klientský rating bank v České republice


Hodnocení Equa bank | 4. kvartál 2013 NAN


Dalibor Z. Chvátal

Běžný standard.

Miroslav Zeman

Equa Bank se ve čtvrtém čtvrtletí prezentovala především jako banka, která nabízí nejvýhodnější, resp. nejlevnější běžný účet na trhu. K tomuto zjištění dospěla banka na základě srovnání serverů poplatkožrout.cz a finparada.cz. Banka tak má dle zjištění účet, kde se jako u jediného na trhu neplatí žádné poplatky.

Bedřich Danda
Martina Hedvičáková

Equa bank prodlužila narozeninovou nabídku všech hypoték bez poplatku do prosince a nemusí hradit poplatek za její poskytnutí a získá ji zcela zdarma.

 

Jednou z nejvýhodnějších bank v poskytování běžného účtu se stala Equa bank. 

Petr Kučera
Olga Ortová Šeflová

Nabídka řady velmi atraktivních spořících i úvěrových produktů (např. hypotéky bez poplatku) Equa bank pokračuje. Především její běžný účet lze ,jako jeden z mála na českém trhu, skutečně označit jako bezpoplatkový. Pozitivně lze hodnotit aktivity této banky při financování OSVČ a malých a středních podniků. Na své klienty působí banka stále velmi vstřícně.  (+ 3 body)

Otakar Schlossberger

Banka patří mezi menší až střední banky s celou škálou produktů pro segmenty spotřebitelů a SME. Banka však pracuje s omezeným počtem poboček. Internetové stránky jsou přehledné a srozumitelné, podobně je na tom sazebník. Banka disponuje také elektronickým přístupem. Reklama se zlepšila, je ji vidět jak v TV spotech, tak tištěných médiích. Nicméně zásadně nový produkt tu zřejmý není.

 

Banka se prozatím nehlásí ke společenské angažovanosti, proto hodnocení ponechávám na úrovni minulého hodnocení. 

Jan Klička

Banka se ke konci roku snažila ulovit nové zákazníky na akční nabídky hypoték. Celkovému image určitě prospělo, že banka uspěla v testování výhodnosti běžných účtů. Celkově je rok 2013 pro banku velmi úspěšný a nezbývá, než se těšit na novinky roku 2014.


Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři