web
První klientský rating bank v České republice


Hodnocení ČSOB | 1. kvartál 2010 NAN


Jan Čermák

Opět banka bez online účtu zdarma, osobní zkušenost se studentským účtem. Poplatky za trvalé příkazy a sipo, inkaso.

Přes měsíc mi rušili kontokorent, a zrušení proběhlo na rukou psaném formuláři "Oznámení". To bych od takovéto banky nečekal.

Filip Macko

Líbí se mi že ke studentskému účtu je internetové bankovnictví zdarma. Nelíbí se mi vklad na přepážce a to že mi chodí později peníze z brigády.

Jaroslav Hüttl

Za několik let nebyla ČSOB banka schopna mi nabídnout účet, kde nebudu platit za příchozí platby, i když by mne to zruinovalo. Máme s manželkou internetový obchůdek, kde máme velmi malou marži a když mi z příchozích peněz sebere banka 6 korun, tak je to pro mne nehoráznost!!!!!  Vím, že tento poplatek nemá jen ČSOB, ale ČSOB byla mojí velmi dlouholetou bankou a u ní se mi zdálo, vzhledem k dlouhodobé mé spolupráci, že by mohla banka vyjít vstříc postupně, ale ani to se nepodařilo, Vzhledem k tomu, že jsme měli až několik set položek na příchozích platbách, tak bych bance zaplatil na poplatcích  tolik peněz, že bych si za takové peníze mohl za rok ušetřit na velmi dobrou dovolenou!!! Problém je, že jsem s bankou spjatý ještě nějakými úvěry - teď už jen hypotéka, tak to nejde se rychle zbavit účtu, protože bych nesplnil smluvní ujednání, ale v blízké době budu raději refinancovat úvěr, abych se účtu u ČSOB mohl zbavit a odejít z banky co nejdříve úplně. 

Robert Rödling

osobně neznám ale vím, že mají zajímavé produkty pro firemní financování

Petr Vít
Martin Řípa
Lukáš Elbl

Studenstký účet ok, pro běžného občana předražené. Hypotéka vždy nadprůměrně úročená

Michaela Zemanová

 

Zdá se mi příliš vysoký poplatek za vedení účtu pro podnikatele. Ale jinak internet-banking přehledné, platby se dají platit i hromadně, dobře se vyplňují políčka. U některých bank musíte platit po jednom, což není zrovna příjemné při větším množství plateb. Zkušenosti s bankéři dobré, velice dobré zabezpečení intern.banky - klíč a karta. Sice nepřenosné, za to ale pro podnikatele bezpečné.

Zdeněk Erben
Simona Kovarikova

+ internetové bankovnictví, hodně poboček

- poplatky za výběry, za placení kartou (mělo by být pro studenty zdarma!)

Dana Straková
Lucie Janečková
Jaroslav TÍNEK

pozitiva- dobré renomé, profesionální jednání zaměstnanců

negativa - vybírání poplatků  i za činnosti,které slouží ke prospěchu banky( vklad na účet), a poplatky za změny příkazů přes IB, i když zaměstnanec ČSOB nemusí pohnout ani prstem.

Jan Dovrtěl

dost nepřehledný ceník a pomalé služby

Hunady Hunady
Milan Schläfer
Nik Jeff
Martin Holšán
Zbyněk Štěpánek

Nelíbí se mě - nízká úroková sazba běžných účtů, poplatky za vyběr hotovosti z vlastních automatů, diskriminace starších klientů pro vydání kreditní karty.

Mar Růž
Hana Mavalová
Stojan Jakotič

velmi vysoká cena produktů

Josef Klejna
Petr Pika

Poplatky

Jaromír Klacek
Jiří Tomeš

jejich pracovníci někdy ani neví o čem mluvíte

Josef Bunes
Pavel Hnízdil
petra králová
Kvasnička Lukáš
Veronika Hudec Magátová
Tomáš Černický
Radek ŠOLTYS
Zdeněk Vach

...

Vít Matějovský

účty: dobrý, ale vadí mi poplatky za vedení účtu a výběr z vlastního bankomatu

investice: výborný, dobré jsou zajištěné fondy, pravidelně investuji do akciových fondů

hypotéky, úvěry: výborný, jen bych mírně snížil úrokové sazby u spotř. úvěrů, hypotéky OK

jan pelikan

lichva podobne praktiky jako sporitelna

Petr Novák

V poslední době mi přijde, že se zlepšuje a více vychází vstříc klientům. To je pozitivní směr, i když ne všechno je ideální.

pavel hanslicek
Jiří Kovanský
Martin Bok
Lucie Nalepová

Banka ač přes své momentální obtíže v zahraničí stále nabízí stejné kvalitní služby. Občas pokulhává obsluhování klientů na velkých pobočkách, kde je vyvolávací systém (mnohokrát se bankéři bavili jen mezi sebou a klienti seděli jako trubky a čekali, jestli náhodou někde nevyblikne jejich číslo, aby mohli řešit to co chtějí)

Vladimír Čadek
Honza Bártek
Radovan Stancel
Jan Lukeš

Pro studenty účet v podstatě zadarmo. Velmi spolehlivý a dobře zabezpečený internet banking, GSM banking zdarma. 

Jan Hanák

s hrůzou jsem od této banky před několika lety utekl - moje platby za poplatky v té době běžně atakovali hranici 1000,- Kč měsíčně

Lukas Kutner
Miloslav Hamřík

Pořídil jsem si účet ještě za dob IPB. Nejotřesnější banka co jsem kdy zkusil. Platební příkaz mi systém IB dal datum o měsíc později než aktuální datum. Zrušení tohoto příkazu šlo jen na pobočce. Cena asi 300Kč. Hodnocení na účtu nic moc a vnucený balíček "osobní konto" byl značně nevýhodný, ale to jsem zjistil až pár měsíců poté, co jsem po ujištění "osobní bankéřky", že se mi to určitě vyplatí, podepsal..

Jirka Prokeš
Štěpán Kirman

Největší problémy, jsem měl jako student se studentským účtem.

Každý rok se muselo prokazovat že jsem studentem, přitom ve smlouvě nic takového nepsalo, účet měl být do 26let veden zdarma nicméně mi jednou ročně posílali výpis který jsem nechtěl a účtovali si za něj snad 50Kč, jakmile jsem se neprokázal, že jsem studentem, tak mi stále účtovali 50Kč/měs poplatek za vedení účtu...

Při rušení účtu jsem si vybral všechny peníze, ale rušení účtu trvalo tuším další měsíc-2 už si nepamatuji, nicméně mi naúčtovali další poplatky za vedení, prostě hrůza!!!!

Nyní jsem mnohonásobně spokojenější s mBank kde neplatím nic...

Karel Plánička

Zkostnatělá, byrokratická.

František Králík

Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři