web
První klientský rating bank v České republice


Hodnocení Banka Creditas | 4. kvartál 2018 80


Bankovní poplatky.com

IV. čtvrtletí 2018 (8, 7, 8, 9) = 8

Banka Creditas patří k bankám, které vstoupily na trh jako poslední. Lze ji hodnotit jako typicky nízkonákladovou banku s nízkými poplatky a omezeným rozsahem nabízených služeb. Je zřejmé, že banka se i nadále orientuje především na poskytování spotřebitelských úvěrů, a možnost otevření běžného čtu je zde jako jakýsi bonus.

Jako výchozí hodnotu poplatkové změny nastavujeme 7 bodů, banka tak má prostor pro změny ve své poplatkové politice a pozitivní změny v tomto hodnocení.

Sazebník se nachází na třech stránkách a stejně jako v případě Hello Bank je rozdělen do několika kategorií, které si musíte dohledat a samostatně otevřít (běžný účet, úvěry apod.). I zde musíme kritizovat těžší a náročnější dohledatelnost sazebníku na webových stránkách banky, kdy musíte opět hledat v sekci dokumenty a sazebníky si zde pro jednotlivé produkty vyhledat a otevřít. Určitě přehlednější a vhodnější by bylo mít všechny poplatky uvedeny v jednom sazebníku, kde by lidé vše našli. Hodnocení v této části tak udělujeme na 8 bodů.

V Q Reportu Scott & Rose standardní klient zaplatí ročně 164 Kč, takže banka se umístila v tomto žebříčku na bedně, na třetím místě. Pro začátek jsme hodnocení nastavili na výši 9 bodů.

 


Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři