web
První klientský rating bank v České republice


GEEN Vstřícná banka: Dejte Air Bank své vysvědčení - III. čtvrtletí 2017

12. 09. 2017

GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Air Bank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

Air Bank je jednou z nejúspěšnějších nízkonákladových bank. Dle posledních informací o nárůstu počtu klientů se banka zařadila mezi středně velké banky. Banka je velmi aktivní a velmi pečlivě pracuje s názory a náměty svých klientů.

Air Bank je také veřejností vnímána jako dynamická a energická banka, která přináší zajímavé inovace a rychle je také dokáže zavést do praxe. Svou významnou roli pro růst banky má i její úspěšný a viditelný marketing a reklama. Jednoduchý, snadno zapamatovatelný námět a vtipné scénky ztotožňují banku se srozumitelností, jednoduchostí a férovostí.

Cílem Air Bank je ve střednědobém horizontu získat vedoucí a suverénní postavení mezi nízkonákladovými bankami. Následně pak může efektivněji zaútočit na pozice zavedených středně velkých bank. Potenciál a schopnosti na to tato banka zcela jistě má.

TUTO BANKU MŮŽETE OHODNOTIT PŘÍMO ZDE!

GEEN_vstricna

S čím přišla banka v II. čtvrtletí 2017

Air bank zvolila velmi zajímavou taktiku pro informování svých klientů i veřejnosti. Jedná se o velmi praktický a srozumitelný způsob, který navíc budí dojem, že se u této banky stále něco nového děje. Air Bank totiž informuje o každém jednotlivém vylepšení či inovaci zvláštní zprávou, kde každý takový krok popisuje a vysvětluje.

Zlevnili jsme půjčky nad 300 tisíc korun

Nově si u nás můžete půjčit už za 4,9 %. Zlevnili jsme totiž půjčky nad 300 tisíc korun, u kterých můžete získat ještě lepší bonusové sazby než dosavadních 6,9 % až 9,9 %. Stačí splácet včas. Úroková sazba 4,9 je určitě konkurenceschopná a již jsme ji hodnotili u podobných úvěrových produktů u konkurenčních bank. Konkurence na trhu přituhuje a tak i nízkonákladové banky se snaží klienty zaujmout nejen možností refinancování úvěrů, ale i také velmi konkurenceschopnými podmínkami u svých klasických úvěrových produktů. Zatímco hypotéky se v poslední době stávají horkým zbožím a také zbožím, které bude v budoucnu silně omezeno v rámci nabídky bank, musí hledat banky alternativy v podobě zvýšení objemu a počtu klasických úvěrů.

Otisk prstu a další chystané novinky v aplikaci

Naši mobilní aplikaci má už více než třetina z vás. Někteří ji dokonce mají rádi natolik, že už svůj účet neobsluhují jinak. Naši aplikaci tak velmi dobře znáte a často nám dáváte zpětnou vazbu. Díky ní máme docela dobrý přehled o tom, co dalšího byste uvítali. Je to úžasné. Air Bank velmi dobře ví, jako partner soutěže studentů středních a vysokých škol – Ideální banka 21. století, jak velký prostor dávali studenti ještě před několika lety možnosti přihlášení k finančním aplikacím pomocí otisku prstu. Tehdy se ještě jednalo o takové sci-fi. Uběhlo několik let a přihlášení pomocí otisku prstu na počítači či mobilu se stává standardem. Ještě by bylo dobré, kdyby následovala možnost otisku prstu u výběru z bankomatů a při placení na terminálech obchodníků. Pak už by byl tento způsobe skutečně doveden k maximálnímu a úplnému využití.

Zlevnili jsme převod hypotéky nad 1,5 milionu korun

Pokud si k nám po 1. červnu převedete hypotéku nad 1,5 milionu korun, získáte od nás ještě nižší úrok 1,99 %. Hypotéky jsou totiž rok od roku vyšší a tímhle vám chceme pomoct na nich ušetřit. Abychom to mohli udělat, úrok u hypoték do 1,5 milionu korun naopak mírně zvýšíme na 2,19 %. No je sice hezké, že se na refinancování hypotéky ušetří při úvěru nad 1,5 milionu korun, ale nevím jestli to je dostatečný důvod pro klienty s hypotékou nižší, aby se jim zvýšila úroková sazba. Takto podaná zpráva totiž vyzní tak, že klienti s nižší hypotékou doplácí vyšším úrokem na ty s hypotékou vyšší a to rozhodně není při komunikaci s klienty úplně dobře vysvětlené.

Pojďte s námi rozjet výběry u Sazky, do konce srpna jsou zdarma

Od loňska pro vás stavíme větší síť bankomatů, ze kterých můžete vybírat peníze zdarma. Vybrat levněji než z cizího bankomatu a tím ušetřit ale můžete i na řadě míst Sazky, třeba v trafikách nebo na benzinkách. Teď navíc až do konce srpna úplně bezplatně. Ačkoliv to vypadalo tak, že Air Bank bude možnost výběru u Sazky postupně omezovat a možná tato možnost nakonec zcela zanikne, nestalo se tak. Naopak jsou výběry po oznámených úpravách a zkvalitnění sítě ze strany banky podporovány. Až do konce srpna tak bylo možné vybírat z poboček a od partnerů Sazky hotovost zcela bez poplatku.

Autor: Miroslav Zeman


Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři