web
První klientský rating bank v České republice


Česká spořitelna získala v soutěži Zlatá koruna šest medailí. Zlatý hattrick si odnáší za nejlepší hypotéku, prémiovou kartu Visa Infinite a projekt Nová krev

10. 06. 2019

Česká spořitelna uspěla v soutěži Zlatá koruna a za své produkty a služby si odnesla hned tři zlaté medaile – za nejlepší hypotéku, platební kartu Visa Infinite k účtu Erste Premier a firemní úvěr Nová krev. Úspěch slaví také naše dceřiné společnosti - Stavební spořitelna ČS a Penzijní společnost ČS. V kategorii společenská odpovědnost získal stříbrnou medaili projekt zaměřený na finanční vzdělávání dětí Abeceda peněz.

„V kategorii hypotéky se nám podařilo obhájit prvenství potřetí za sebou. Během celého roku 2018 se nám podařilo uzavřít přes 24 000 nových hypotečních úvěrů v celkovém objemu téměř 54 miliardy korun, přičemž objem našeho portfolia hypoték překročil 250 miliard korun. Podařilo se nám zjednodušit a zlepšit hypoteční proces pro klienty a pokračovat v digitalizaci v rámci hypotéky online,“ uvedl Radek Vachulka, manažer bydlení České spořitelny.

„Klienti na naší prémiové kartě Visa Infinite k účtu Erste Premier oceňují širokou škálu nadstandardních služeb, jako je cestovní pojištění, vstupy do letištních salónků nebo asistenci v případě ztráty karty,“ řekla Petra Ondrušová, ředitelka Erste Premier.  

„Po loňském stříbru náš produkt Nová krev porota letos ocenila kovem nejvyšším. Pro všechny, kteří chtějí podnikat, jsme připravili Firemní úvěr Start up ČS Nová krev ve výši až 600 tisíc Kč na rozjezd podnikání. Úvěr poskytujeme bez zbytečného papírování, bez podnikatelské historie a navíc s garancí Evropského investičního fondu,“ poznamenala Taťána Němcová, Product owner squadu Start a rozvoj podnikání.

Kompletní výsledky soutěže Zlatá koruna jsou dostupné na www.zlatakoruna.info/soutez/2019

 Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři