web
První klientský rating bank v České republice


UniCredit Bank 69

Kvartál
1 2 3 4

Banka roku
2014
Banka roku
2013
Banka roku
2011
4. čtvrtletí
2011

UniCredit Bank Czech Republic, a. s. (dříve HVB Bank a Živnostenská banka)
Na Příkopě 858/20, 111 21 Praha 1
Tel.: 221 112 111
E-mail: info@unicreditgroup.cz, www.unicreditbank.cz

Ohodnoťte banku

Porota 1Q 2013 NAN
Martina Hedvičáková

 

Skupina UniCredit oznámila v listopadu 2012 začátek procesu sloučení české a slovenské UniCredit Bank v jednu přeshraniční banku.

 UniCredit Bank získala prestižní ocenění Euromoney v kategorii privátního bankovnictví, dále obdržela nejvyšší cenu Best Trade Finance Bank, kterou uděluje stejnojmenný finanční titul. Rozšířila počet ocenění Zlaté koruny a odnesla si rovnou čtyři ceny, včetně zlaté příčky za Převratnou hypotéku.

UniCredit Bank Czech Republic vykázala za rok 2012 čistý zisk ve výši 3,1 miliardy Kč.

UniCredit Bank: rok 2013 ve znamení stomiliardového refinancování hypoték a optimalizace úvěrů pro řádně splácející klienty.

Dalibor Z. Chvátal

 

Běžný standard.

Hana Fojtová

 

Novinky v hypotékách. Hypotéky bez poplatku za vedení účtu při jejím uzavření do konce května.  Totéž u spotřebitelských úvěrů.  Je to reakce na mediální diskusi o poplatcích za vedení  úvěrů a chystané podání  hromadné žaloby klientů na banky. Více bank zrušilo tyto poplatky.  Některé trvale a jiné jen jako  časově omezenou nabídku pro nové úvěry i refixace.

Klientům, kteří  hodlají  brzy refinancovat hypotéku od jiné banky nabízí UniCredit Bank  možnost rezervovat si nízkou sazbu s garancí dokonce roku.  Hypotéka na refinancování je pak zdarma a také ji lze vyřídit bez doložení příjmů. Tuto akci nazvali neotřele Hypoteční hybernátor.  Myslím, že propagaci úvěrů  má UniCredit Bank zvládnutou skvěle včetně televizních spotů. Řádně splácejícím klientům slibuje optimalizaci malých úvěrů, snížení sazby až o 2%. Již dobře známá půjčka Presto.  Úrokové sazby hypoték v průběhu března o něco navýšila. Ovšem to už je teď v dubnu dávno pryč. Sazby  klesají  u mnoha bank. U fixací 3-5 let se dostávají  pod hranici 3%.

Otakar Schlossberger

 

Banka střední až větší velikosti na poměry ČR. Je universální a poskytuje v podstatě všechny služby, které si lze pro spotřebitele představit. Informace na internetových stránkách jsou přehledné a docela příjemně sestavené. Lze se dobrat celkem jednoduše všem potřebným informacím. Banka je také vidět na reklamních plochách, ale faktem je, že osobně si nepamatuji, o jaké produkty šlo. Podprahově na mne působila jen značka.

Sazebník poplatků je strukturován do 15-ti kategorií, které se dají jednoduše rozkliknout, ale i tato banka se nevyhnula odkazům v sazebníku na jiné části. To není pro klienta zrovna „příjemné“ a vstřícné.

Banka se věnuje všem druhům společenské odpovědnosti – charitativní aktivity, kultura i sport. Za to je ji nutno pochválit.

S ohledem na nevýrazné změny ponechávám hodnocení na stavu minulého čtvrtletí. 

Jan Klička

 

UniCredit správně vytušila, že letošek bude ve znamení refinancování hypoték ze silných ročníků kolem roku 2008 a 2010. A hodlá jim nabídnou výrazné slevy na úrokových sazbách. Určitě jde o správnou úvahu.

Bankovní poplatky 1Q 2013 NAN
Bankovní poplatky.com
Veřejnost 1Q 2013 NAN
Miloš Nohavica
Jan Komár
Jiří Křídlo
Jana Kovačiková
Martin Malý

Účetní uzávěrka bankovnictví, podepište si příkazy později, později projistotu zablokují uživatele a do bankovnictví se nelze ani přihlásit. Ale co bych chtěl, vždyť mají jen mé peníze .......

PS. Výborná věc, tyhle noční vtipy, kdy už toho má člověk za celý pracovní den plné zuby ....

Radek Golus

dobrá pro podnikatele

Petr Hurina
Miloš Matys
Monika Komárkková

Sice trochu důležití manageré, přesto musím pochválit vstřícný a ochotný přístup ke klientům.

Maniak Pictomanian

100% přístup ke klientovi. Rychlost.


Tiskové zprávy UniCredit Bank

Skupina UniCredit získala ocenění Excellence Awards

Skupina UniCredit získala ocenění Excellence Awards

Renomovaný finanční časopis Euromoney udělil během slavnostního večera v Londýně skupině UniCredit pět prestižních ocenění Awards for Excellence. Skupina tak získala ocenění Nejlepší banka v Itálii, Nejlepší banka v Chorvatsku, Nejlepší banka v Srbsku, Nejlepší banka pro správu majetku v regionu střední a východní Evropy a Nejlepší banka pro transakční služby v regionu střední a východní Evropy.

celý článek
Teploty stoupají, hypoteční sazby naopak klesají. V UniCredit Bank máte 2 měsíce prázdnin za 2,22 % p.a.

Teploty stoupají, hypoteční sazby naopak klesají. V UniCredit Bank máte 2 měsíce prázdnin za 2,22 % p.a.

Využijte volné letní dny a splňte si svůj sen o novém bydlení. S UniCredit Bank během léta získáte nejen výhodnou úrokovou sazbu hypoték 2,22 % p.a., ale díky oblíbenému konceptu „vše za cenu jedné“ můžete mít nižší měsíční splátku u jakékoliv z nabízených fixací. 

celý článek
Skupinu UniCredit vyhlásil časopis Global Finance jako nejlepší  sub-custodian v regionu střední a východní Evropy a v šesti samostatných zemích

Skupinu UniCredit vyhlásil časopis Global Finance jako nejlepší sub-custodian v regionu střední a východní Evropy a v šesti samostatných zemích

Prestižní časopis Global Finance ocenil skupinu UniCredit titulem „Best Sub-custodian 2019“ v regionu střední a východní Evropy. Ocenění je udělováno bance s nejlepšími službami v oblasti správy a úschovy cenných papírů. Bankovní skupina získala kromě regionálního také prvenství v České republice, Rakousku, Bulharsku, Maďarsku, Srbsku a Slovinsku.

celý článek
UniCredit podpořila účast šesti společností v síti ELITE

UniCredit podpořila účast šesti společností v síti ELITE

  • UniCredit ELITE CEE Lounge podporuje rychle rostoucí společnosti v regionu střední a východní Evropy.
  • Platforma ELITE podporuje zlepšování obchodních modelů a zprostředkování kontaktů mezi společnostmi v celé síti skupiny UniCredit v zemích střední a východní Evropy.
  • Dvě společnosti ze dvou zemí regionu střední a východní Evropy – z Bulharska a Srbska – se dnes zapojily do deváté skupiny UniCredit CEE Lounge. Další čtyři malé a střední podniky se mohly připojit k platformě ELITE, a to díky spolupráci UniCredit Hungary s burzou cenných papírů v Budapešti (Budapest Stock Exchange).
celý článek
UniCredit Leasing spouští nový e-shop s výhodnou nabídkou referenčních  a ojetých vozů

UniCredit Leasing spouští nový e-shop s výhodnou nabídkou referenčních a ojetých vozů

UniCredit Leasing přichází s novinkou. Svým zákazníkům nabídne možnost vybrat si vozidlo z druhé ruky na svém e-shopu. V nabídce jsou desítky referenčních a ojetých vozidel UniCredit Fleet Management a UniCredit Leasing s prověřenou minulostí. Kompletní nabídku najdou zákazníci na stránkách www.ucleshop.cz

celý článek
Skupina UniCredit získala ocenění jako nejlepší distributor investičních certifikátů v Rakousku, Německu, v Itálii a na Slovensku

Skupina UniCredit získala ocenění jako nejlepší distributor investičních certifikátů v Rakousku, Německu, v Itálii a na Slovensku

Na každoročním udělování cen v tomto odvětví byla skupina UniCredit oceněna za svoje výjimečné výsledky jako distributor na klíčových trzích i jako nejlepší privátní banka v Evropě.

celý článek
Skupina UniCredit zahájila iniciativu Social Impact Banking

Skupina UniCredit zahájila iniciativu Social Impact Banking

Po úspěšném prvním roce provozu v Itálii se schváleným financováním projektů se sociálním dopadem (tzv. impact financing) ve výši 72,9 milionů eur bude tato iniciativa v roce 2019 zavedena v rámci deseti dalších trhů. Start projektu podpoří i prodej uměleckých sbírek v Itálii, Německu a v Rakousku.

celý článek
V průzkumu časopisu Euromoney v oblasti privátního bankovnictví a správy majetku je UniCredit lídrem na trhu privátního bankovnictví a správy majetku v roce 2019.

V průzkumu časopisu Euromoney v oblasti privátního bankovnictví a správy majetku je UniCredit lídrem na trhu privátního bankovnictví a správy majetku v roce 2019.

Průzkum časopisu Euromoney v oblasti privátního bankovnictví a správy majetku oceňuje přední poskytovatele služeb v oblasti privátního bankovnictví, přičemž v tomto roce se jej zúčastnilo 2 230 respondentů v daném odvětví.

celý článek
Založte si U konto od UniCredit Bank online z pohodlí domova

Založte si U konto od UniCredit Bank online z pohodlí domova

UniCredit Bank přichází s možností založit si účet U konto online přímo na webových stránkách www.unicreditonline.cz odkudkoliv, například přímo z pohodlí domova. Jediné, co k tomu budete potřebovat, je mobilní telefon a e-mail, existující bankovní účet, váš občanský průkaz a druhý doklad totožnosti.

celý článek
Čtvrtina Čechů dnes platí převážně kreditkou, lidé však často neznají její výhody, ukázal průzkum UniCredit Bank

Čtvrtina Čechů dnes platí převážně kreditkou, lidé však často neznají její výhody, ukázal průzkum UniCredit Bank

Nejvýznamnější sezóny pro obchodníky – Vánoce a následné novoroční výprodeje, jsou téměř u konce. U platebních terminálů přitom rychle roste popularita kreditních karet, ukazují data UniCredit Bank. Výhradně kreditkou dnes podle průzkumu banky platí až čtvrtina respondentů. Mnoho Čechů přitom nezná všechny hlavní výhody kreditních karet. Podívejte se na rady odborníku z UniCredit Bank, jak s kreditní kartou nakupovat pohodlně, bezpečně a navíc ušetřit.

celý článek
všechny tiskové zpravy

Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři