web
První klientský rating bank v České republice


UniCredit Bank 69,4

Kvartál
1 2 3 4

Banka roku
2014
Banka roku
2013
Banka roku
2011
4. čtvrtletí
2011

UniCredit Bank Czech Republic, a. s. (dříve HVB Bank a Živnostenská banka)
Na Příkopě 858/20, 111 21 Praha 1
Tel.: 221 112 111
E-mail: info@unicreditgroup.cz, www.unicreditbank.cz

Ohodnoťte banku

Porota 3Q 2012 NAN
Helena Kadlecová

 

Oblast poplatků:

- ve III. čtvrtletí roku 2012 nedošlo k žádné úpravě poplatků za bankovní služby

Oblast úrokových sazeb:

- došlo k poklesu sazeb u kont pro podnikatele

- snížily se  sazby u Provozních úvěrů pro firmy a veřejný sektor

- snížily se sazby u hypotečních úvěrů

- poklesly sazby u termínovaných vkladů

Inovace  a novinky:

- banka představila nové platební karty s Petrou Kvitovou

 - u spotřebitelského úvěrů Presto půjčka – sloučení úvěrů  banka nabídla speciální bonus  ve výši 3 000 Kč

- nově banka nabízí převod peněz z kreditní karty na jakýkoliv účet po telefonu

Marketingové aktivity, komunikace:

- prostřednictvím zpráv v internetovém bankovnictví byli klienti informováni o nabídce investičního životního pojištění a o aktualizovaném přehledu partnerů, kteří poskytují slevy při placení kartou od UniCredit Bank

- reklamní kampaň na produkty banky

Daniela Čermáková

 

UniCredit nabízí celou škálu bankovních služeb, od kont, platebních karet, termínovaných vkladů až po hypotéky. Produktem, na který sází, stále zůstává tzv. PRESTO půjčka, kterou podporuje i reklamou v médiích, a pak také hypoteční úvěry.

Také UniCredit Bank se soustředí na podporu internetového a mobilního bankovnictví a zavedla pro své klienty službu Mobito.

Dalibor Z. Chvátal

 

Bezůročné období pro hotovost na kreditní kartě patří mezi vzácnosti, o to víc potěšila možnost převést peníze z kreditky na libovolný bankovní účet a ty pak bez poplatku a bez úroku používat do konce bezůročného období. Musí se sice volat k telefonickému bankéři, ale za ty výhody to stojí. Rovněž akční úroková sazba pro hypotéky patří mezi velmi agresivní, rozumějte nízké úrokové sazby. Je to běžná cesta, jak si k sobě připoutat klienta na několik let. 

Petr Kučera
Hana Fojtová

 

Majitelé kreditních karet získali novou výhodu, a to možnost převodu peněz z kreditní karty na jiný účet u kterékoliv banky. Služba „Zavolej a zaplať“ je bezplatná. Na tuto operaci se vztahuje i bezúročné období. Klienti tak mají širší možnosti využití kreditní karty. Nabízí i jiné banky, ale za poplatek. Například Česká spořitelna za 290,- Kč.

Hodnotím kladně zřízení mateřské školky pro děti zaměstnanců v Praze.   Sladit rodinu a pracovní povinnosti je náročné. Ani jedno z toho nesmí být ošizeno. Obecně vidím firemní školky jako velmi užitečnou podporu rodičů – zaměstnanců banky. 

Také UniCredit Bank poskytuje novou službu Mobito – peněženku v mobilu.

Bankovní poplatky 3Q 2012 NAN
Bankovní poplatky.com

 

UniCredit výrazně změnila svůj sazebník v minulém čtvrtletí. V aktuálním kvartále nedošlo k žádným strukturálním ani jiným poplatkovým změnám a proto v této části hodnocení neměníme.

UniCredit změnila svůj sazebník naposledy k 1. 4. 2012. V aktuálním III. čtvrtletí nedošlo k žádným poplatkovým změnám. Banka se prezentovala jen snížením úrokové sazby u hypoték. Hodnocení v této části proto není důvod měnit.

Banka měnila podobu svého sazebníku v minulém čtvrtletí, kdy jsme ji zvýšili hodnocení o 0,5 bodu.  A to proto, že banka rozšířila možnost prezentace sazebníku (dříve byl k dispozici jen v jednom dokumentu, nově banka rozdělila sazebník na logických 15 kapitol). V aktuálním III. kvartále se podoba sazebníku nezměnila, tudíž ani my neměníme hodnocení z minula.

V Q Reportu Scott & Rose tentokrát nedošlo k žádným pohybům. Standardní klient tak i nadále zaplatí ročně 1.795 Kč a aktivní klient pak 5.605 Kč ročně. Hodnocení proto ani v této části měnit nebudeme.

UniCredit Bank nabídla do konce září hypotéky od 2,89 % p.a., 5. 9. 2012

UniCredit Bank nabídla do konce září jedinečnou příležitost získat fixní úrokovou sazbu hypotéky od 2,89 % p.a., a to bez ohledu na délku fixace. Klienti, kteří chtěli refinancovat svůj stávající úvěr, tak mohli požádat o tuto exkluzivní sazbu během září a svůj úvěr čerpat později. 

Veřejnost 3Q 2012 NAN
Peter Bramak

Dávám do jedného pytle s čobkou, stejně na mne působí..dávám 7

Jana Kovačiková
Miloš Nohavica
Renata Hejnová
Tomáš Nohatý
Irena Soulová
Jana Štécová
Jaroslav Pavlinak
Petr Tichý
Petr Noťas

Zajímavá, středně velká banka, kterou ale nevyužívám, i když mě jako podnikatele občas pozitivně osloví


Tiskové zprávy UniCredit Bank

Skupina UniCredit získala ocenění Excellence Awards

Skupina UniCredit získala ocenění Excellence Awards

Renomovaný finanční časopis Euromoney udělil během slavnostního večera v Londýně skupině UniCredit pět prestižních ocenění Awards for Excellence. Skupina tak získala ocenění Nejlepší banka v Itálii, Nejlepší banka v Chorvatsku, Nejlepší banka v Srbsku, Nejlepší banka pro správu majetku v regionu střední a východní Evropy a Nejlepší banka pro transakční služby v regionu střední a východní Evropy.

celý článek
Teploty stoupají, hypoteční sazby naopak klesají. V UniCredit Bank máte 2 měsíce prázdnin za 2,22 % p.a.

Teploty stoupají, hypoteční sazby naopak klesají. V UniCredit Bank máte 2 měsíce prázdnin za 2,22 % p.a.

Využijte volné letní dny a splňte si svůj sen o novém bydlení. S UniCredit Bank během léta získáte nejen výhodnou úrokovou sazbu hypoték 2,22 % p.a., ale díky oblíbenému konceptu „vše za cenu jedné“ můžete mít nižší měsíční splátku u jakékoliv z nabízených fixací. 

celý článek
Skupinu UniCredit vyhlásil časopis Global Finance jako nejlepší  sub-custodian v regionu střední a východní Evropy a v šesti samostatných zemích

Skupinu UniCredit vyhlásil časopis Global Finance jako nejlepší sub-custodian v regionu střední a východní Evropy a v šesti samostatných zemích

Prestižní časopis Global Finance ocenil skupinu UniCredit titulem „Best Sub-custodian 2019“ v regionu střední a východní Evropy. Ocenění je udělováno bance s nejlepšími službami v oblasti správy a úschovy cenných papírů. Bankovní skupina získala kromě regionálního také prvenství v České republice, Rakousku, Bulharsku, Maďarsku, Srbsku a Slovinsku.

celý článek
UniCredit podpořila účast šesti společností v síti ELITE

UniCredit podpořila účast šesti společností v síti ELITE

  • UniCredit ELITE CEE Lounge podporuje rychle rostoucí společnosti v regionu střední a východní Evropy.
  • Platforma ELITE podporuje zlepšování obchodních modelů a zprostředkování kontaktů mezi společnostmi v celé síti skupiny UniCredit v zemích střední a východní Evropy.
  • Dvě společnosti ze dvou zemí regionu střední a východní Evropy – z Bulharska a Srbska – se dnes zapojily do deváté skupiny UniCredit CEE Lounge. Další čtyři malé a střední podniky se mohly připojit k platformě ELITE, a to díky spolupráci UniCredit Hungary s burzou cenných papírů v Budapešti (Budapest Stock Exchange).
celý článek
UniCredit Leasing spouští nový e-shop s výhodnou nabídkou referenčních  a ojetých vozů

UniCredit Leasing spouští nový e-shop s výhodnou nabídkou referenčních a ojetých vozů

UniCredit Leasing přichází s novinkou. Svým zákazníkům nabídne možnost vybrat si vozidlo z druhé ruky na svém e-shopu. V nabídce jsou desítky referenčních a ojetých vozidel UniCredit Fleet Management a UniCredit Leasing s prověřenou minulostí. Kompletní nabídku najdou zákazníci na stránkách www.ucleshop.cz

celý článek
Skupina UniCredit získala ocenění jako nejlepší distributor investičních certifikátů v Rakousku, Německu, v Itálii a na Slovensku

Skupina UniCredit získala ocenění jako nejlepší distributor investičních certifikátů v Rakousku, Německu, v Itálii a na Slovensku

Na každoročním udělování cen v tomto odvětví byla skupina UniCredit oceněna za svoje výjimečné výsledky jako distributor na klíčových trzích i jako nejlepší privátní banka v Evropě.

celý článek
Skupina UniCredit zahájila iniciativu Social Impact Banking

Skupina UniCredit zahájila iniciativu Social Impact Banking

Po úspěšném prvním roce provozu v Itálii se schváleným financováním projektů se sociálním dopadem (tzv. impact financing) ve výši 72,9 milionů eur bude tato iniciativa v roce 2019 zavedena v rámci deseti dalších trhů. Start projektu podpoří i prodej uměleckých sbírek v Itálii, Německu a v Rakousku.

celý článek
V průzkumu časopisu Euromoney v oblasti privátního bankovnictví a správy majetku je UniCredit lídrem na trhu privátního bankovnictví a správy majetku v roce 2019.

V průzkumu časopisu Euromoney v oblasti privátního bankovnictví a správy majetku je UniCredit lídrem na trhu privátního bankovnictví a správy majetku v roce 2019.

Průzkum časopisu Euromoney v oblasti privátního bankovnictví a správy majetku oceňuje přední poskytovatele služeb v oblasti privátního bankovnictví, přičemž v tomto roce se jej zúčastnilo 2 230 respondentů v daném odvětví.

celý článek
Založte si U konto od UniCredit Bank online z pohodlí domova

Založte si U konto od UniCredit Bank online z pohodlí domova

UniCredit Bank přichází s možností založit si účet U konto online přímo na webových stránkách www.unicreditonline.cz odkudkoliv, například přímo z pohodlí domova. Jediné, co k tomu budete potřebovat, je mobilní telefon a e-mail, existující bankovní účet, váš občanský průkaz a druhý doklad totožnosti.

celý článek
Čtvrtina Čechů dnes platí převážně kreditkou, lidé však často neznají její výhody, ukázal průzkum UniCredit Bank

Čtvrtina Čechů dnes platí převážně kreditkou, lidé však často neznají její výhody, ukázal průzkum UniCredit Bank

Nejvýznamnější sezóny pro obchodníky – Vánoce a následné novoroční výprodeje, jsou téměř u konce. U platebních terminálů přitom rychle roste popularita kreditních karet, ukazují data UniCredit Bank. Výhradně kreditkou dnes podle průzkumu banky platí až čtvrtina respondentů. Mnoho Čechů přitom nezná všechny hlavní výhody kreditních karet. Podívejte se na rady odborníku z UniCredit Bank, jak s kreditní kartou nakupovat pohodlně, bezpečně a navíc ušetřit.

celý článek
všechny tiskové zpravy

Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři