web
První klientský rating bank v České republice


Raiffeisenbank 66,1

Kvartál
1 2 3 4

Banka roku
2010
1. čtvrtletí
2010

Raiffeisenbank a. s.
Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4
Tel.: 225 541 111
E-mail: info@rb.cz, www.rb.cz

Ohodnoťte banku

Porota 1Q 2014 NAN
Bedřich Danda
Petr Kučera
Miroslav Zeman

Raiffeisenbank připravila pro své klienty z řad živnostníků nový účet Podnikatelské eKonto ŽIVNOST. Na českém trhu je unikátní v tom, že k neomezenému podnikatelskému účtu získají navíc zdarma i osobní účet. Podnikatelé tak jednoduše oddělí své osobní i firemní finance bez zbytečných nákladů a navíc získají pohodlný přístup k podnikatelským úvěrům. Nutné dodat, že podobnou nabídku speciálním profesím poskytuje již několik let konkurenční UniCredit Bank.

Banka také prodloužila svou motivační akci a dále nabízí svým klientům, kteří řádně splácí svou půjčku bonus až 50 000 korun.

 

Nejlepší finanční aplikací se stala mobilní aplikace Raiffeisenbank, která ochraňuje telefony před nebezpečnými aplikacemi a jedná se tak o velmi bezpečný produkt.

Martina Hedvičáková

Raiffeisenbank loni vykázala zisk téměř miliardu korun. Ve 4. čtvrtletí rekordní prodeje nových produktů, v roce 2014 pokračující důraz na kvalitu prodeje, investice a inovace.

Jan Klička

Tuší, že by měli přidat, a v novém roce 2014 skutečně přidali do tempa. Banka oslavila jubilejního 100.tisícího zákazníka eKonta komplet a hlavně představila neomezený účet pro živnostníky. Investovala také do technologií. Na druhou stranu „rajfka“ jako první vzdala boj o klienty ve spackané penzijní reformě a své klienty předala ČS. Vlastně, není se co divit.

Bankovní poplatky 1Q 2014 NAN
Bankovní poplatky.com

Raiffeisenbank svoji poplatkovou politikou směřuje klienty k maximálnímu využívání vždy aktuální verze eKonta při splnění podmínek pro věrnostní výhody. Loni v I. čtvrtletí 2013 přišla banka s rozšířením konceptu eKonta a nabídla dvě jeho varianty eKonto Mini a eKonto Komplet. Aktuálně banka nabízí již jen tyto dvě varianty a původní verze eKonta (Prémium a Extra) jsou minulostí. Banka pak v každém čtvrtletí mění svoji poplatkovou politiku směrem k maximálnímu využívání nabízených kont a to zdražováním všech minulých a již nenabízených balíčkových účtů. Tato strategie banky je v posledních letech neměnná a tak zatím ponecháváme hodnocení v této části na stejné hodnotě jako v minulém čtvrtletí, jakkoliv banka přišla s několika jednotlivými sympatickými změnami.

Banka například od 1. 1. 2014 zavádí pro spořicí účty eKonto Plus a eKonto Flexi novou položku, a to výběr hotovosti na pobočce ve výši 60 Kč, dále došlo ke zlevnění odemknutí debetní karty na pobočce pro majitele eKonta MINI na 54 Kč (původně 59 Kč). Raiffeisenbank také v tomto kvartále začala nabízet nový účet pro živnostníky - Podnikatelské eKonto ŽIVNOST. K tomuto kontu získá podnikatel navíc zdarma osobní účet. Banka také v novém roce pokračuje v odměňování klientů za řádné splácení úvěru. Vzhledem k těmto pozitivním změnám jsme se rozhodli po více než roce zvýšit hodnocení banky v této části o 0,5 bodu.

Sazebník nedoznal žádných výraznějších grafických změn a patří tak stále k těm přehlednějším a klienti by se v něm měli dobře orientovat. Jasně je poznat, co všechno patří do preferovaného eKonta. U RB je třeba vyzdvihnout, že jako jedna z mála bank vydává při změnách sazebníku speciální pdf. dokument, kde nejen, že popíše seznam změn s původní a novou cenou (dokonce i s výpočtem rozdílu), ale také přidá tipy a alternativy pro klienty, kteří jsou změnou nějak postiženi. Od 1. 7. 2013 banka rozděluje sazebník do dvou částí (v pdf formátu) – aktivní a nenabízené služby. Tím se sazebník stal ještě přehlednějším. Pro aktuální I. čtvrtletí jsme se rozhodli hodnocení v této části neměnit.

Q Report Scott & Rose nezaznamenal ve srovnání s minulým kvartálem žádný pohyb a tak zůstávají roční náklady u standardního klienta 1.856 Kč a u aktivního klienta 2.664 Kč. Proto nebudeme v aktuálním I. čtvrtletí v této části naše hodnocení měnit.

Raiffeisenbank nově nabízí neomezený účet pro živnostníky, součástí je i osobní účet zdarma, 6. 1. 2014

Raiffeisenbank připravila pro své klienty z řad živnostníků nový účet Podnikatelské eKonto ŽIVNOST. Na českém trhu bude unikátní v tom, že k neomezenému podnikatelskému účtu získají navíc zdarma i osobní účet. Podnikatelé tak jednoduše oddělí své osobní i firemní finance bez zbytečných nákladů a navíc získají pohodlný přístup k podnikatelským úvěrům.

Odměnu za řádné splácení úvěru až 50 tisíc Kč mohou klienti využít i v roce 2014, 23. 1. 2014

Raiffeisenbank v loňském roce zaznamenala výrazný nárůst zájmu o spotřebitelské úvěry, přispěla k tomu mj. odměna za řádné splácení půjček. Banka proto i v letošním roce bude dále zvýhodňovat dobře splácející klienty.  Podle řady srovnání patří spotřebitelské úvěry od Raiffeisenbank mezi nejvýhodnější na trhu, ve studii Navigátor bezpečného úvěru byla Raiffeisenbank dvakrát v řadě vyhlášena jako nejbezpečnější poskytovatel spotřebitelských úvěrů v České republice.

Rádcova hypotéka - inzerovaná cena nemovitostí odpovídá realitě jen v 10%, 18. 2. 2014

 

Zájemci o koupi nemovitosti by měli být při výběru nemovitosti velmi opatrní. Dosavadní zkušenosti unikátní Rádcovy hypotéky od Raiffeisenbank ukazují, že pouze v 10 % případů odpovídá nabízená prodejní cena nemovitosti realitě. Zároveň jsou prodávané nemovitosti plné technických a stavebních závad, a to dokonce i v případě novostaveb. Rádcova hypotéka tak klientům dokáže ušetřit stovky tisíc na vyjednané nižší ceně nemovitosti, zároveň klientům pomůže s odhalením technických závad na nemovitosti či kontrolou smlouvy

19. 09. 2019  09:12
Здравствуйте друзья! Есть такой замечательный сайт для заказа бурения скважин на воду. Бурение скважин в Минске компанией АКВАБУРсервис – полный комплекс качественных и разумных по цене услуг. скважина на воду,бурение скважин, скважина минск,скважина на воду цена,бурение скважин в минской области,ремонт скважин и бурение скважин минск. Мы бурим любые виды скважин.У нас доступная ценовая политика, рассрочка на услуги и оборудование.Заказывайте скважину для воды в АКВАБУРсервис – получите доступ к экологически чистой природной воде по самым выгодным в Минске ценам! От всей души Вам всех благ! http://forum.do-auto.ru/members/kaprioluaz.104/ http://initialcloudflare.aadharcarduid.com/forum.aadharcarduid/memberlist.php?mode=viewprofile&u=18022 http://doctorwho.uk.com/memberlist.php?mode=viewprofile&u=472334 http://fb2books.pw/user/kapriolfaf/ http://forum.cncprovn.com/members/25646-kaprioljtp
Veřejnost 1Q 2014 NAN
Peter Bramak
Jana Kovačiková
Jaroslav Číhal

RB má docela zvláštní přístup. V reklamě má, že je banka inspirovaná klienty ale spíš se inspiruje tím, kde na klientech šetřit či vydělat. Neberu to jako výtkujen by se mi více líbilo, kdyby ta inspirace byla směřovány k péči o klienty. Bakéři provozu mi často připadjí jako prodavači rohlíků. Bankovnictví díky původní eBance stále funguje a přežívá tak se novodobá RB moc nepodepsala. Je vidět, že už nejsou tak pečlivý, protože u nekterých vysvětlivek nejsou text ale i to se po upozornněích dá vyřešit. Chápu, že banka má na klienty určitá kritéria podle kterých si je řadí nicméně pořád mi chybí ten správný drive zaměřený na klietna v oblasti péče. I přes poplatek 129 za účet bych uvažoval o znovuzřízení účtu. Nicméně na moji současnou banku stále ještě RB není připravena v kvalitě i cenách. Mám systémovou banku, takže to není poplatková záležitost. Banku hodnotím stejně jako GE. U GE vyhrává bankovnictví. U RB výběry ze všech bankomatů zdarma u GE vyhrává cena za účet. Kvalita péče je na srovnatelné úrovní.


Tiskové zprávy Raiffeisenbank

Na dovolené plaťte klidně kartou. Na zmrzlinu si ale nechte drobné

Na dovolené plaťte klidně kartou. Na zmrzlinu si ale nechte drobné

Platit kartou na dovolené v zahraničí je už běžná věc. V restauraci nebo v hotelu stačí vytáhnout kartu a hotovost není třeba řešit. Při placení menších položek je ale hotovost ještě často nutná.

celý článek
Skupina UniCredit získala ocenění „Nejlepší banka“ ve třech kategoriích v oblasti financování

Skupina UniCredit získala ocenění „Nejlepší banka“ ve třech kategoriích v oblasti financování

Skupina UniCredit byla oceněna v soutěži Best Bank Awards, kterou každoročně vyhlašuje časopis Global Finance. Banka zvítězila v kategoriích:

 

 

  • Nejlepší banka ve střední a východní Evropě
  • Nejlepší banka v Bulharsku

 

  • Nejlepší banka v Chorvatsku
celý článek
Mladým lidem chybí peníze, proto zůstávají bydlet u rodičů

Mladým lidem chybí peníze, proto zůstávají bydlet u rodičů

Přestože by se chtěli osamostatnit, nemohou si to dovolit. Nemají dost peněz na koupi nemovitosti, ani na pronájem bytu, a to i v případě, že si už sami vydělávají. Řeč je o mladých lidech, nejkritičtější situace je přitom u věkové kategorie 25–34 let, kdy kvůli financím zůstává s rodiči 70 % odrostlých „dětí“.

celý článek
Vstřícná banka: Dejte Raiffeisenbank své vysvědčení - IV. čtvrtletí 2018

Vstřícná banka: Dejte Raiffeisenbank své vysvědčení - IV. čtvrtletí 2018

Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla mBank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

celý článek
Raiffeisenbank: Raiffka si proti II. čtvrtletí polepšila

Raiffeisenbank: Raiffka si proti II. čtvrtletí polepšila

Jak si banky vedou z pohledu výše poplatků a přehlednosti sazebníků? Postupně vám přinášíme hodnocení všech bank v této kategorii. Porovnání bank si pak můžete vyhledat na serveru prvního klientského ratingu bank VSTŘÍCNÁ BANKA - www.VstricnaBanka.cz

celý článek
Raiffeisenbank natočila další TV spoty k podzimní kampani

Raiffeisenbank natočila další TV spoty k podzimní kampani

Raiffeisenbank připravila další televizní spoty k nadcházející podzimní kampani na Rychlou půjčku a Podnikatelský účet. 

celý článek
Pro ukládání peněz Češi nejvíce využívají spořicí účty

Pro ukládání peněz Češi nejvíce využívají spořicí účty

Podle průzkumu Raiffeisenbank spoří až 86 % Čechů ve věku 25 až 55 let. Ke spoření využívají primárně spořicí účet a penzijní připojištění, nejčastějším důvodem  ke spoření je pak vytvoření finanční rezervy a spoření na důchod.

celý článek
Za první pololetí 2018 vykázala Raiffeisenbank  zisk ve výši téměř 1,7 miliardy korun

Za první pololetí 2018 vykázala Raiffeisenbank zisk ve výši téměř 1,7 miliardy korun

Z důvodů implementace standardu IFRS9 byla pro potřeby meziročního srovnání data
za první polovinu roku 2017 zpětně přepočtena dle této nové metodiky.

celý článek
Vstřícná banka: Dejte Raiffeisenbank své vysvědčení - III. čtvrtletí 2018

Vstřícná banka: Dejte Raiffeisenbank své vysvědčení - III. čtvrtletí 2018

Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla mBank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

celý článek
Polovina mladých lidí neví, kolik jejich rodiče platí za bydlení

Polovina mladých lidí neví, kolik jejich rodiče platí za bydlení

Nájem, hypotéka, zálohy na energie či vodu – to je pouhá část výdajů, které lidé musí platit za své bydlení. Právě domácnost je položka, která Čechy stojí každý měsíc nejvíce peněz, mnoho mladých lidí si však tuto skutečnost neuvědomuje nebo se o tyto věci nezajímá.

celý článek
všechny tiskové zpravy

Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři