web
První klientský rating bank v České republice


Raiffeisenbank 64,4

Kvartál
1 2 3 4

Banka roku
2010
1. čtvrtletí
2010

Raiffeisenbank a. s.
Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4
Tel.: 225 541 111
E-mail: info@rb.cz, www.rb.cz

Ohodnoťte banku

Porota 1Q 2013 62,6
Martina Hedvičáková

 

Se vstupem do Nového roku Raiffeisen požádala o licenci pro novou investiční společnost, povede ji Josef Beneš.

Jako jedna z mála bank na trhu mění Raiffeisenbank svoje tarify. Raiffeisenbank zahájí na počátku února prodej dvou nových tarifů na svém vlajkovém účtu eKonto. Základní účet eKonto MINI je vhodný pro klienty s minimem transakcí, eKonto KOMPLET pak nabízí v rámci jedné ceny všechny obvyklé služby včetně výběrů ze zahraničních bankomatů bez poplatku, díky připojené kreditní kartě pak lze mít plně vybavený účet a navíc získat od banky věrnostní bonusy. Pro uživatele stávajícího eKonta se podmínky nijak nemění.

Otázkou zůstává, zda v době, kdy se banky snaží vycházet vstříc svým klientům, zřizují jasné pravidla pro sazebníky, je rozumné zřizovat další tarify a nezaměřit se spíše na zvýhodnění současných tarifů. Noví hráči na trhu tak získávají nové a nové klienty.

Také bankomaty Raiffeisenbank umožňují volbu hodnoty bankovek.

Raiffeisenbank loni vykázala zisk 1,9 miliardy Kč.

Také Raiffeisenbank vydává nové debetní karty s bezkontaktní technologií.

Dalibor Z. Chvátal

 

Ze žlutých bankomatů Rajfky si nově také můžeme vybrat, jakou hodnotu bankovky chceme. Příjemná služba. Novinka v podobě inovovaného eKonta pár lidí nazlobila, protože bude dražší. Ale kdo bude chtít kvalitní účet za dobré peníze a už se nebude chtít o nic starat, v segmentu prémiového bankovnictví lepší produkt nenajde. To se Rajfce opravdu podařilo.

Hana Fojtová

 

Bezkontaktní  debetní platební karty začala vydávat i Raiffeisenbank.  Jako první v Česku začala v červnu 2011 nabízet karty s možností bezkontaktní platby Citibank, následovala Česká spořitelna.  Nabízí je i Komerční banka, Zuno, Ge Money Bank od roku 2012. Nyní i ČSOB, Era a Air bank. Většina bank v ČR. Nové debetní karty Raiffeisenbank nabízejí klientům bezplatné výběry z bankomatů po celém světě, podporují zdarma CashBack, klienti mohou i nadále využívat službu zamykání platební karty. Při výběru hotovosti z bankomatů Raiffeisenbank si klienti nově mohou vybrat, v jakých nominálních hodnotách budou výběr realizovat. Služba je zdarma. (Nabízí také například Česká spořitelna.) To bych si taky ráda zažila, protože občas si s 2 tisícovou bankovkou z bankomatu připadám jako v příběhu o milionové bankovce.  Nikde ji nechtějí, protož je moc velká. Zde ale veškerá podobnost s příběhem končí. 

Otakar Schlossberger

 

Banka střední velikosti nabízející celou škálu produktů a služeb pro spotřebitele. Pracuje také s celkem rozsáhlou sítí poboček, takže by mohla být pro klienty celkem vstřícná. Má poměrně nápadné internetové stránky, kde převažují firemní barvy – žlutá a černá. Orientace na internetových stránkách je dobrá, ale sazebník se jeví jako nepřehledný s ohledem na dodatky. Prakticky to znamená, že si musí klient zobrazit původní ceník a k tomu dodatky a změny. Určitě by bylo lepší udělat tzv. „úplné znění“ doplněného sazebníku a původní uložit do archivu pro srovnání. 

Banka se hlásí ke společenské odpovědnosti nejen potřebným, ale i v oblasti kultury, vzdělávání a sportu, i když jen okrajově. 

Jan Klička

 

Raiffeisen byla jednou ze dvou odvážných společností, která se vrhla do lednové penzijní reformy. A jako dáreček odpustila klientům poplatky za správu peněz ve fondu. Poplatky jsou za normálních okolností regulovány zákony a jejich absolutní odpuštění je určitě hozenou rukavicí na trh penzijních společností. Také „rajfka“ letos přišla s bezkontaktními kartami.

Bankovní poplatky 1Q 2013 68,8
Bankovní poplatky.com
01. 01. 2019  14:06
This is may depend from implementation front-rank equipment park,technology,equipment,algorithm,cleaning,methods,equipment,components,mechanisms and industrial equipment, specialized detergents and cleaning funds and also beautiful organization work cleaning service. In our world use support Cleaning firms made necessarily authoritative and relevant. Some enterprises and organizations Partnership long for a time enjoy help with cleaning companies, but not conclude personal frames swabber for such types of services as Cleaning a private house and Bathroom cleaning in TriBeca . Long-term practice General Partnership in Chinatown & Little Italy owner specialized company is STEPHEN WILLIAMS, revealed that hired trained staff cleaning firms produce cleaning well faster, neater, scrupulous and cleaner, than for example own regular cleaners. You will be spared from wasting time on training and recruitment frames , on check his work, you it will not be necessary to allocate room for cleaners and organize storage inventory. We Limited liability Limited Partnership is that is on the street Douglaston invite you personally work with uson profitable conditions. Any Economist Proves You contain Multiple workman at a loss in collation with employ foreign cleaning service. home cleaning offers : good cleaning services
Veřejnost 1Q 2013 64
Miloš Nohavica
Jiří Křídlo
Jana Kovačiková
Ivetka Kolibříková

Oceňuji dostatečné množství poboček

David Stříbrský
Jiri Paruzek
Tomáš Posekaný
Jaroslav Číhal

Banka zaměřená na klienty, tak nějak začíná vše co se kolem banky točí. Osobně má banka hodně mezery v komunikaci. Celkem příjemně působí její pobočky, kvalita a přístup zaměstnanců je hodně závislá na vzdálenosti pobočky od lukrativních míst. I tato banka pochopila, že je něco za něco a i ona musí klientovi něco dát, aby klient používal její služby a byl spokojen. Uvidíme v tomto roce jak se bude banka profilovat vůči běžným klientům.

Tomas Marny

banka neni sporitelna ale je to stejna firma a kdyz mi raifka vypovedela stavebni sporeni jen proto ze urok ve smlive je moc velkej a jim se nechtel platit to svet nevidel co kdyby klienti vypovedeli bance uvery ze uz nechteji platit vysoke uroky a poslali ji novou smlouvu na urok polovicni???


Tiskové zprávy Raiffeisenbank

Mladým lidem chybí peníze, proto zůstávají bydlet u rodičů

Mladým lidem chybí peníze, proto zůstávají bydlet u rodičů

Přestože by se chtěli osamostatnit, nemohou si to dovolit. Nemají dost peněz na koupi nemovitosti, ani na pronájem bytu, a to i v případě, že si už sami vydělávají. Řeč je o mladých lidech, nejkritičtější situace je přitom u věkové kategorie 25–34 let, kdy kvůli financím zůstává s rodiči 70 % odrostlých „dětí“.

celý článek
Vstřícná banka: Dejte Raiffeisenbank své vysvědčení - IV. čtvrtletí 2018

Vstřícná banka: Dejte Raiffeisenbank své vysvědčení - IV. čtvrtletí 2018

Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla mBank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

celý článek
Raiffeisenbank: Raiffka si proti II. čtvrtletí polepšila

Raiffeisenbank: Raiffka si proti II. čtvrtletí polepšila

Jak si banky vedou z pohledu výše poplatků a přehlednosti sazebníků? Postupně vám přinášíme hodnocení všech bank v této kategorii. Porovnání bank si pak můžete vyhledat na serveru prvního klientského ratingu bank VSTŘÍCNÁ BANKA - www.VstricnaBanka.cz

celý článek
Raiffeisenbank natočila další TV spoty k podzimní kampani

Raiffeisenbank natočila další TV spoty k podzimní kampani

Raiffeisenbank připravila další televizní spoty k nadcházející podzimní kampani na Rychlou půjčku a Podnikatelský účet. 

celý článek
Pro ukládání peněz Češi nejvíce využívají spořicí účty

Pro ukládání peněz Češi nejvíce využívají spořicí účty

Podle průzkumu Raiffeisenbank spoří až 86 % Čechů ve věku 25 až 55 let. Ke spoření využívají primárně spořicí účet a penzijní připojištění, nejčastějším důvodem  ke spoření je pak vytvoření finanční rezervy a spoření na důchod.

celý článek
Za první pololetí 2018 vykázala Raiffeisenbank  zisk ve výši téměř 1,7 miliardy korun

Za první pololetí 2018 vykázala Raiffeisenbank zisk ve výši téměř 1,7 miliardy korun

Z důvodů implementace standardu IFRS9 byla pro potřeby meziročního srovnání data
za první polovinu roku 2017 zpětně přepočtena dle této nové metodiky.

celý článek
Vstřícná banka: Dejte Raiffeisenbank své vysvědčení - III. čtvrtletí 2018

Vstřícná banka: Dejte Raiffeisenbank své vysvědčení - III. čtvrtletí 2018

Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla mBank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

celý článek
Polovina mladých lidí neví, kolik jejich rodiče platí za bydlení

Polovina mladých lidí neví, kolik jejich rodiče platí za bydlení

Nájem, hypotéka, zálohy na energie či vodu – to je pouhá část výdajů, které lidé musí platit za své bydlení. Právě domácnost je položka, která Čechy stojí každý měsíc nejvíce peněz, mnoho mladých lidí si však tuto skutečnost neuvědomuje nebo se o tyto věci nezajímá.

celý článek
Téměř polovina Čechů touží utéct z města do přírody

Téměř polovina Čechů touží utéct z města do přírody

Chataření v posledních letech opět nabírá na popularitě. Chalupa je ideálním místem, kam se člověk může schovat před ruchem velkoměsta a kde může načerpat nové síly. Přestože ale po letním bydlení podle průzkumu NMS Market Research pro Raiffeisen stavební spořitelnu touží celých 42 % respondentů, vlastní ji jen 15 % Čechů.

celý článek
Raiffeisenbank má novou ombudsmanku

Raiffeisenbank má novou ombudsmanku

Raiffeisenbank jmenovala na pozici ombudsmanky Jarmilu Brčákovou. Ta přebírá pomyslné žezlo od Petra Rögnera, který po dlouholetém a úspěšném působení v Raiffeisenbank odchází do penze. Jejím úkolem bude prověřovat podněty klientů v případě, že nebudou spokojeni s předchozím vyřešením svého požadavku ze strany Raiffeisenbank.

celý článek
všechny tiskové zpravy

Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři