web
První klientský rating bank v České republice


Moneta Money Bank 70

Kvartál
1 2 3 4

Banka roku
2011
Banka roku
2010
2. čtvrtletí
2010
3. čtvrtletí
2011
Moneta Money Bank, a. s.

Vyskočilova 1422/1a, 140 28 Praha 4-Michle
Tel.: 224 441 111, 224 443 636
E-mail: www.moneta.cz

Ohodnoťte banku

Porota 1Q 2017 NAN
Martina Hedvičáková
Peter Michajlov
Markéta Grušáková
Miroslav Škvára
Petr Kučera
Bankovní poplatky 1Q 2017 NAN
Bankovní poplatky.com

Jedna z nejaktivnějších bank v poslední době. Aktuálně byl ale klid, tudíž nemáme důvod hodnocení v této části měnit. Hodnocení tentokrát neměníme.

Z důvodu klidného I. čtvrtletí 2017 neměníme hodnocení ani v této části, jakkoliv pár změn jsme zaznamenali – například pojištění schopnosti splácet.

Sazebník banky je k dispozici nikoliv celý v jednom souboru, ale je rozdělen podle druhů služeb (hypotéky, spotřebitelské úvěry, kreditní karty, platební styk atd.). Klient tak musí mezi jednotlivými pdf soubory proklikávat, což je podle nás cesta zpátky. Na druhé straně opakovaně kvitujeme, že veškeré chystané změny (tzv. Změnový list), banka vždy prezentuje ve zvláštním souboru v pdf formátu, který je dostupný v sekci přímo u nové verze sazebníku, kde si klient může najít všechny změny, jakých kapitol a služeb se týkají a především srovnání s původní cenou dané služby.

Postavení banky v Q Reportu Scott & Rose se ani tentokrát nezměnilo. Standardní klient zaplatí 1.245 Kč a aktivní klient pak 5.805 Kč ročně. Z tohoto důvodu neměníme naše hodnocení z minula.

Veřejnost 1Q 2017 NAN
Nehorší banka s nejhorším přístupem ke klientovi, dostanete-li se do menšího problému, banka |Vám z něj okamžitě svými sankcemi a penále a dalšími různými pokutali udělá problém velký. Cílem této banky je co nejvíc vydělat na obyčejných lidech. Chcete-li ušetřit a být v klidu, nikdy si tuto banku nevybírejte.
Obraz Monety ciste z pohledu image vyrazne klesa, GE byla znamka neceho vyznamneho, ryze lokalni banka uz punc ztraci a tim spise, ze prijala takto hloupe jmeno. Na vyvoj noveho jmena a vizualu banky mel byt rozhodne kladen vetsi duraz, jmeno je hloupe a barevnost loga priserna, opravdu jak jej zname od windowsu \"Wordart z 90.let\".

Tiskové zprávy Moneta Money Bank

všechny tiskové zpravy

Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři