web
První klientský rating bank v České republice


Moneta Money Bank 68,5

Kvartál
1 2 3 4

Banka roku
2011
Banka roku
2010
2. čtvrtletí
2010
3. čtvrtletí
2011
Moneta Money Bank, a. s.

Vyskočilova 1422/1a, 140 28 Praha 4-Michle
Tel.: 224 441 111, 224 443 636
E-mail: www.moneta.cz

Ohodnoťte banku

Porota 1Q 2013 69,2
Martina Hedvičáková

 

GE dohání ostatní banky a v tomto kvartálu podobně jako další banky se zaměřila na dva zásadní body: webové stránky a PayPass. GE Money Bank inovovala svůj web, je přehlednější a intuitivní. Od 15. ledna mohou klienti GE Money Bank získat na kterékoli pobočce PayPass platební nálepky. Banka na trhu nabízí nálepky coby alternativu klasických debetních karet všem klientům. Výhodou jsou menší rozměry, libovolné umístění a především rychlé a pohodlné bezkontaktní platby. Vydání platební nálepky je zdarma.

GE Money Bank se zaměřila na dynamičnost doby a začala nabízet Express půjčky a Express Business.

Dalibor Z. Chvátal

 

GE Money Bank to riskla a uvedla do masového komerčního provozu platby NFC mobilem. Nejen k tomu spustila web inovujeme.cz. Nemohu upřít GE, že se chce pasovat na lídra v nových technologiích, na rozdíl od konkurence (KB) nastavila dobré cenové podmínky i motivaci. Teď jen doladit procesy a bude to fajn produkt. 

Hana Fojtová

 

Také Ge Money Bank vybavila své klienty loni v´bezkontaktními platebními kartami a v lednu začala vydávat také bezkontaktní nálepky coby alternativu klasických debetních karet všem klientům.  Vydání i vedení PayPass platební nálepky je navíc zcela zdarma. Bezkontaktní placení postupně podporuje většina bank v ČR.  V lednu Ge Money také spustila vydávání platebních karet v mobilu. Bezkontaktní platby prostřednictvím karty v mobilu probíhají přiložením chytrého telefonu vybaveného SIM kartou s technologií NFC k bezkontaktnímu platebnímu terminálu.  Ge Moeny Bank vytvořila také nový interaktivní web www.inovujeme.cz, kde představuje bankovní novinky, které v ČR uvádí. Zájemci se na něm dozví, jak nové technologie fungují. Myslím, že trocha informací v tomto směru prospěje každému, kdo je zvyklý používat platební kartu.  Součástí informací je také interaktivní mapka s přehledem míst, kde lze platit bezkontaktně. Moderní technologie pronikají do našeho života a my s nimi musíme držet krok.

Banka u nových spotřebitelských půjček ruší poplatky za poskytnutí úvěru, za vedení úvěrového účtu i za předčasné splacení.  Ruší i poplatek za vedení úvěrového účtu u nově sjednaných hypoték. Stejně tak učinily i další banky.  Informace z bank se v tomto čtvrtletí v mnohém podobaly.

Otakar Schlossberger

 

I tato banka patří mezi větší banky na území ČR. Je bankou universální, tudíž pro drobného klienta poskytuje téměř všechny myslitelné produkty. Otázkou je jejich prezentace vůči klientovi. Banka má celkem slušnou síť kamenných poboček a přehledné internetové stránky, které však nijak neohromí. Najdete tam vše potřebné, ale osobně je považuji za relativně konzervativní. Přehled produktů pro spotřebitele je srozumitelný, horší je to už se sazebníkem. Je rozsáhlý, i když srozumitelně sestavený. Reklama banky je viditelná, zejména na reklamních panelech nebo v různých periodikách.

Banka prezentuje svoji společenskou zodpovědnost nejen vůči potřebným, ale také vůči vzdělávání a sportu. Kultura nějak chybí…. Nenašel jsem ji. 

Jan Klička

 

GE se správně chytila současné vlny, ve které se klienti bouří placení poplatků za zpracování hypotéky a za vedení hypotéčního účtu. Oba poplatky banka zrušila. K tomu nabízí zdarma i mimořádné splátky, což už je pořádné slovo do „hypotéční pranice“. Odpustila také roční poplatky za některé kreditní karty. Suma sumárum je to pro první kvartál 2013 jasný palec nahoru.

Bankovní poplatky 1Q 2013 71,3
Bankovní poplatky.com
12. 03. 2019  17:49
08. 03. 2019  16:47
28. 02. 2019  13:55
28. 02. 2019  10:26
15. 01. 2019  21:13
13. 01. 2019  00:03
08. 01. 2019  09:40
08. 01. 2019  09:38
Banka se snaží vždy vyjít vstříc klientovi.
Veřejnost 1Q 2013 62
Jiří Křídlo
Jana Kovačiková
Drahoš Semklý
Ivetka Kolibříková
David Stříbrský
Jiri Paruzek
Jan Čermák
Jaroslav Číhal

Banka má stále příjemné bankovnictví a práci s transakcemi. Na pobočce vše bylo vyřešeno rychle svižně bez komplikací. Banka působí stabilně a občas bývá i výhodou pokud je součástí globálního celku. Celkem solidně konečně vyřešili přehlednost výpisů. V totmo čtvrtletí marně vzpomínám  na nějakou negativní zkušenost.

Jana Pechouckova
Tomas Marny

Tiskové zprávy Moneta Money Bank

všechny tiskové zpravy

Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři