web
První klientský rating bank v České republice


Air bank 76,1

Kvartál
1 2 3 4

Banka roku
2015
Banka roku
2014
Banka roku
2013
Banka roku
2012
Air bank, a.s.
Sídlo: Hráského 2231/25,148 00 Praha 11 - Chodov
Tel.: 840 000 000
E-mail: info@airbank.cz, www.airbank.cz
Ohodnoťte banku

Porota 2Q 2014 72,1
Otakar Schlossberger

Banka, která působí na trhu ČR poměrně krátce ve srovnání s konkurencí. Má pouze omezený počet obchodních míst. Banka nemá širokou škálu produktů, ale zařadila již také možnost poskytování půjček klientům. Banka však stále nerozlišuje segmenty trhu, což může být záměrem. Je srovnatelná spíše s větší družstevní záložnou v této etapě rozvoje nebo se ZUNO bankou. Nicméně její internetové stránky působí velmi dobře, jsou přehledné a příjemné na „oko“. O bance bylo velmi slyšet v TV spotech s příjemnou neurážlivou reklamou. Stále „vymýšlí“ nové produkty pro mladé lidi, možnost výběru hotovosti v terminálech Sazky nebo aplikace pro chytré mobily.

 

Banka se, bohužel, prozatím nevěnuje společensky potřebným aktivitám, proto hodnocení ponechávám na stávající úrovni. 

Miroslav Zeman

Air Bank získala ke druhému čtvrtletí roku již čtvrt milionu klientů. Banka tak získává klienty na jednoduché a pochopitelné služby, nízké či nulové poplatky a zajímavou reklamu, která i po mnohaměsíčním působení zůstává stále nápaditá a inovativní.

Poměrně zásadní zpráva  a to nejen pro samotnou banku, ale zejména i její klienty je skutečnost, že banka se předčasně, již v prvním čtvrtletí roku přehoupla do zisku a to ve výši 39 milionů Kč. Tento trend ostatně pokračoval i v druhém čtvrtletí.

 

Banka také zlepšila ochranu svých klientů a jejich údaje ve svém internetovém i mobilním bankovnictví.

Petr Kučera
Martina Hedvičáková

Air Bank se přibližuje k zisku, roční ztrátu snížila o 76 % na 80 mil. Kč a Air Bank hospodařila v 1. čtvrtletí 2014 se ziskem 39 mil. Kč.

Olga Ortová Šeflová

Air Bank přilákala do svého klientského kmene za krátkou dobu fungování už značný počet klientů, což je výsledkem i její snahy o značnou vstřícnost. Její podmínky pro vedení účtů zůstávají stále zajímavé. Přesto, že ještě zdaleka nenabízí pro retailovou klientelu rozsáhlé portfolio služeb jako velké banky na českém trhu, snaží se ho postupně rozšiřovat, např. alespoň již umožňuje v zahraničním platebním styku provádění SEPA plateb v rámci Evropy.  (+1 bod)

Bankovní poplatky 2Q 2014 83,8
Bankovní poplatky.com
15. 10. 2019  01:19
Здесь вы можете заказать копию любого сайта под ключ, недорого и качественно, при этом не тратя свое время на различные программы и фриланс-сервисы. Клонированию подлежат сайты как на конструкторах, так и на движках: - Tilda (Тильда) - Wix (Викс) - Joomla (Джумла) - Wordpress (Вордпресс) - Bitrix (Битрикс) и т.д. телефон 8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp Копируются не только одностраничные сайты на подобии Landing Page, но и многостраничные. Создается полная копия сайта и настраиваются формы для отправки заявок и сообщений. Кроме того, подключается админка (админ панель), позволяющая редактировать код сайта, изменять текст, загружать изображения и документы. Здесь вы получите весь комплекс услуг по копированию, разработке и продвижению сайта в Яндексе и Google. Хотите узнать сколько стоит сделать копию сайта? напишите нам 8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp
Veřejnost 2Q 2014 78,8
Peter Bramak
Jana Kovačiková
Jiří Sychrava
Jana Dojezdová
Miki Samarytány
Alexandra Kuruczová
Svatopluk Čech

Banka má jeden z nejlepších spořících účtů na trhu.  Dobrý inetrnetbanking s možností zjistit zapomenutý PIN k platební kartě. Zamrzí drahé SEPA (europlatby) platby a velmi málo vlastních bankomatů (najít bankomat ve vzdálenosti 20km).


Tiskové zprávy Air bank

všechny tiskové zpravy

Organizátor         Záštita
Generální mediální partner

Mediální partneři

Partneři